Śląskie Trendy

Majówka pełna kinowych emocji

Za sprawą coraz dłuższych wieczorów i wyższej temperatury w ciągu dnia, w maju rośnie również… liczba zakochanych osób. Jeśli jednak poszukujesz sposobu na to, by obudzić w sobie wiarę w upragnione uczucie, w nadchodzącą majówkę wybierz się do Cinema City. Sieć kin zaplanowała pokazy przedpremierowe dwóch nietuzinkowych produkcji – Drugiego Hotelu Marigold oraz Wieku Adaline – które będą wartościową lekcją o miłości.

Uczucie w rytmie… bollywood

Po sukcesie produkcji Hotel Marigold z 2012 roku, twórcy wracają z niesamowitą, pełną kolorów i tanecznych rytmów kontynuacją historiiprosto z Indii. Tym razem właściciele hotelu – Muriel (MaggieSmith) oraz Sonny (DevPatel) – decydują się na otworzenie filii, do której zjeżdżają znani fanom pierwszej części goście. Czy podczas swojej wizyty w drugim Hotelu Marigold odnajdą upragnioną miłość? Czy uporają się z dręczącymi ich problemami? A w końcu, czy uwierzą, że nowe życie można zaczynać wiele razy, niezależnie od wieku? W obsadzie filmu Drugi Hotel Marigold sama plejada gwiazd. Na ekranie zobaczymy m.in. JudiDench, MaggieSmith, BillaNighy i RichardaGere.

Nieskończona miłość

Na dwa tygodnie przed oficjalną polską premierą, w kinach Cinema City będzie można zobaczyć Wiek Adaline. Jest to niekonwencjonalna historia 29-latki, która ulega wypadkowi iprzestaje się starzeć, przez co jej życiowa podróż trwa niemal cały XX wiek. Główna bohaterka – Adaline – ukrywając się przed władzami, stale zmienia miejsce zamieszkania, tożsamości oraz znajomych.Czy dar nieśmiertelności, który otrzymała, będzie dla niej wybawieniem czy przekleństwem? Czy utrzyma i zawalczy o miłość, którą spotka na swojej drodze?W rolachgłównych m.in. Blake Lively, MichielHuismani Harrison Ford.

Cinema City zaprasza w majówkowy weekend na przedpremierowe pokazy obu produkcji.

Szczegóły  i możliwość zakupu biletu na stronie: http://cinema-city.pl/przedpremiery_majowkowe

Od 1 do 3 maja kina sieci otwarte będą w godz. 9:30 – 22:30.

Pokazy przedpremierowe filmu Drugi Hotel Marigoldodbędą się 1,2 i 3 maja.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl