Śląskie Trendy

Magicland Festival 2016

Lato, słońce i długie wieczory sprzyjają imprezowaniu w plenerze. Jeśli nie macie jeszcze planów na 16 lipca, to mamy dla Was propozycję. Po raz DRUGI w samym centrum Aglomeracji Śląskiej, w Dolinie Trzech Stawów odbędzie się Święto MAGICLAND FESTIVAL, czyli połączenie wielkiego pleneru muzycznego z wieloma atrakcjami!

Tej nocy możecie się spodziewać połączenia najlepszej klubowej muzyki prezentowanej przez najpopularniejszych DJów w naszym kraju oraz wyjątkowej oprawy artystycznej i wizualnej w jedynej takiej lokalizacji na Śląsku! MAGICLAND FESTIVAL Jest to jeden z największych projektów jaki mamy okazje realizować, dlatego z naszej strony spodziewajcie się :

✔ WIELKIEJ MULTIMEDIALNEJ SCENY

✔ OGROMNEGO DANCEFLOORU | W całości klimatyzowanego świeżym powietrzem letniej nocy

✔ POKAZU PIROTECHNIKI SCENICZNEJ

✔ WYSTĘPÓW ARTYSTÓW | Tancerze i akrobaci obsługujący największe eventy w Europie

✔ BALONÓW GIGANTÓW

✔ GADŻETÓW LED

✔ ROBOTÓW LED

✔ WYRZUTNI CO2 | Gwarantującej orzeźwiający powiew w najgorętszych, pierwszych rzędach

✔ OPRAWĘ ŚWIETLNO-WIZUALNĄ

✔ BEZPIECZEŃSTWA GWARANTOWANEGO PRZEZ PROFESJONALNĄ, LICENCJONOWANĄ FIRMĘ OCHRONIARSKĄ

✔ NIEPOWTARZALNYCH WRAŻEŃ I WSPOMNIEŃ

✔ AFTER MOVIE z imprezy | Profesjonalna ekipa filmowa iClubbing TV, ujęcia z ziemi oraz powietrza oraz najlepsza obsada aktorska – czyli WY!

WESOŁE MIASTECZKO to najciekawsze wrażenia w nocnej scenerii: Przejażdżki na ekstremalnych oraz wielu innych spokojniejszych atrakcjach jak: Boomerang, Extreme, EuroBungge, Rodeo. Niepowtarzalna okazja by przekonać się jak pięknie wygląda Dolina Trzech Stawów nocą z gondoli Diabelskiego Młynu! A może chcesz poczuć prędkość i adrenalinę? Koniecznie musisz przejechać się na naszym torze gokartowym – stworzonym dla nas przez S-kart – Tor Kartingowy! Rodzinny Park Rozrywki Energylandia zapewnia odjazdowe stanowisko Oculus Rift, gdzie będziecie mogli wygrać darmowe bilety do Energylandii oraz przenieść się do niesamowitego świata wirtualnej rzeczywistości. Chcesz poczuć się jak w latach 90′? Załóż wrotki na naszym specjalny torze stworzonym przez WROTKA KATOWICE!

Masz stalowe nerwy, celne oko i zimną krew? Ciekawe co upolujesz w WIELKIEJ LOTERII!

A może myślisz, że jesteś głośny i potrafisz się potężnie wydrzeć? Zmierz się z konkurentami w KABINIE WRZASKU! Kto potrafi rozwalić decybelomierz?

Czy uda Ci się rozwiązać zagadkę i uciec z zamkniętego pokoju? Znasz ESCAPE ROOM? Masz kilka minut na znalezienie wskazówek i otwarcie drzwi. Jeśli Ci się nie uda to wstrzymasz kolejkę i będziesz bawił się sam 😀

Nie zabraknie też takich zabaw jak: Bokser, Cybergaj, Kopacz oraz stanowisko City Fit, gdzie będziecie mogli sprawdzić się też fizycznie!

Tor Gokartowy, loteria oraz automaty do gier są dodatkowo płatne, pozostałe atrakcje w cenie biletu MAGICLAND FESTIVAL FUNFAIR są bez dodatkowych opłat! Smaczne jedzenie, ekskluzywny VIP i… niespodzianka.

Więcej informacji znaleźć można na facebookowej stronie wydarzenia.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl