Śląskie Trendy

MAGIC NIGHT w Teatrze Rozrywki

Ten wieczór Was oczaruje i zachwyci. Największe hity światowej iluzji, akrobaci ryzykujący życie, najpiękniejsze tancerki rodem z paryskich kabaretów. Tak najkrócej opisać można ten wyjątkowy wieczór z grupą EGO Michała Szuby, na który chorzowski Teatr Rozrywki zaprasza 10 grudnia.


Najpierw nie tylko na scenie, ale i w powietrzu oczarują Was najpiękniejsze tancerki w piórach i brylantach. Chwilę później w świat magii wprowadzi Was nasz iluzjonista udowadniając, że
niemożliwe nie istnieje. Następnie przekonacie się, że największą magią na świecie jest miłość oraz zobaczycie gorące illussion dance show w wykonaniu najlepszych tancerzy grupy EGO.
W drugiej części show porwiemy Was do obłąkanego zamku, gdzie swoje eksperymenty na żywych wciąż artystach wykonywać będzie Książę Magii. Zobaczycie najsłynniejsze i najbardziej niebezpieczne hity światowej iluzji, wykonywane między innymi przez legendarnego Harrego Houdiniego czy Davida Copperfielda. To wszystko w towarzystwie akrobatów, którzy igrając z żywym ogniem ryzykują swoje życie na kilkunastu metrach nad sceną.

reżyseria: Michał Szuba

produkcja: EGO Małgorzata Szuba

występują:
wokalista – Robert John Ekow Osam-Gyaabin
wokalistka – Tatiana Rupik
muzyk – Kamil Pawel Sarnicki
magik / iluzjonista – Adrian Mitoraj
tancerze/akrobaci – artyści grupy Ego – Dominika Komorska, Kasia Sikorska, Justyna Kocierz, Małgorzata Szuba, Roksana Ceremon, Krystian Bekier, Bartłomiej Rudnik, Jakub Werel, Marcin Klasz, Dominika Dana, Oskar Dziedzic, Magdalena Tarnowska, Rafał Wosiak, Marzena Karwatowska, Michał Barakowski, Agata Skrolecka, Dominik Frach, Paulina Paprota, Agnieszka Marczak, Paweł Łappo, Izabela Kowalska, Wiktor Brzeziński, Aneta Micał, Kasia Koziorz

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl