Śląskie Trendy

Letnie wieczory pod znakiem komedii

Arena Gliwice zaczyna działania również na żywo – od czwartku rozpoczął się cykl stand-upów. W każdy czwartek o 19:00 występy znanych i lubianych komików. Publiczność może obejrzeć występy na żywo w profesjonalnym studio i online – podczas transmisji w mediach społecznościowych Areny Gliwice. Do tego środy i piątki poświęcone są koncertom.

 


– Chcieliśmy stworzyć alternatywę dla dużych koncertów, które miały odbyć się tego lata w Arenie Gliwice. Postanowiliśmy zaprosić gości na mniejsze, bardziej kameralne wydarzenia – mówi Łukasz Buszman, manager do spraw promocji Areny Gliwice. Lipiec zapowiada się naprawdę ciekawie – Arenę Gliwice odwiedzą znani, a przede wszystkim lubiani stand-uperzy: 17 lipca wystąpi Damian Kubik, 23 lipca Jacek Nioch, a 31 lipca Piotr Karwowski. Kabaret na żywo to świetna propozycja na czwartkowy wieczór – dodaje.

Nie zapominamy o aktywnościach dla najmłodszych. Bajkowe popołudnie to rozwiązanie w sam raz na nudne wakacje w mieście. W każdy czwartek dzieci mogą wziąć udział w przedstawieniach i animacjach, które równocześnie bawią i uczą.

Jak na halę widowiskową przystało, dwa razy w tygodniu odbywają się koncerty. W środę warto wybrać się do Areny na On Festiwal – scena My Name Is New, czyli wspólnego projektu z wytwórnią Kayax. Występują najbardziej obiecujące, młode gwiazdy, które w najbliższych latach mają szansę podbić krajowy rynek. Z kolei piątkowy cykl Arena Live to występy najciekawszych zespołów z naszego regionu w myśl zasady – dobra dawka muzyki na weekend.

Spotkania z publicznością odbywają się cotygodniowo. Bilety w cenie 5 zł dzieci i 9 zł dorośli do nabycia w sprzedaży internetowej na eventim.pl

Przychodząc na letnie wydarzenia do Areny Gliwice, można mieć pewność, że zdrowie odwiedzających stawiane jest na pierwszym miejscu – wydarzenia odbywają się z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Korzystaj z wakacji bez żadnych obaw!

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl