Śląskie Trendy

Lato – pora modowego szaleństwa

Jak wszyscy zdążyliśmy zauważyć, lato ruszyło pełną parą i raczy nas pięknymi promieniami słońca, którymi muska naszą skórę. Skłania nas też bardziej do tego by rzucić w kąt nudne, stonowane kolorystycznie ubrania i trochę zaszaleć wnosząc w nasze życie więcej radości. Ta pora roku sprawia, że stajemy się odważniejsi pod względem doboru naszych stylizacji, tych na co dzień, jak i do pracy czy na większe okazje. Zmieniamy również fasony i stawiamy na odkrywanie naszego ciała, bo skoro wszystko za oknem tak pięknie tętni życiem i zachwyca barwami to dlaczego my nie moglibyśmy tak samo?


Co się nosi?

Lato 2019 to przede wszystkim wyraziste kolory i wzory. Nie bójmy się postawić na neony. Mogą one nas na pierwszy rzut oka nieco przerazić lecz w tym sezonie jest to strzał w dziesiątkę i takiego wyboru nie wstydzą się nawet celebryci. Neonowe letnie stylizacje na pewno pozwalają na wyróżnienie się z tłumu i na trochę szaleństwa w naszej garderobie. Dobrym wyborem będą również kolorowe kwieciste wzory. Kwiecista koszula w połączeniu z bazą jaką będzie stonowany, jednolity dół wniesie trochę zamieszania do naszego wizerunku. Nie bójmy się także postawić na kwieciste sukienki typu maxi, które są teraz niesłychanie modne i sprawią, że poczujemy się świeżo i trendy.
Oprócz tego w tym sezonie wyróżniają się wzory zwierzęce. Wzór wężowej skóry znów wrócił do łask i cieszy oko. Można nim dodać ciekawego akcentu poprzez wybór torebki, butów, spódnicy czy chociażby zwykłego T-shirtu. Krowie łaty to także zdecydowany must have tego sezonu i zakręcił nie tylko w porze letniej, ale także zwiastuje swoją obecnością zmiany w modzie jesienno-zimowej, kiedy to będzie można je łączyć z jeansowymi kurtkami lub spodniami typu dzwony. To sprawi, że zasmakujemy trochę kowbojskiego stylu.
Co najciekawsze styl moro również znalazł dla siebie miejsce w tej składance. Spodnie bojówki wróciły do łask, a w połączeniu z delikatną bluzką i dodatkami stworzą wyważoną, nie za ciężką stylizację. Wszystko co kojarzy się z militariami czyli odcienie zgaszonej zieleni, szarości lub piasku są również jak najbardziej oczekiwane.

Nie zapominajmy również o dodatkach. W lecie funkcjonalnym i wypełniającym naszą stylizacje dodatkiem będzie z pewnością kapelusz z dużym rondem. Wygląda on świetnie, ale również chroni nas przed działaniem słońca. Wszelakiego typu biżuteria, paski, torebki z modnym wzorem będą z pewnością idealnym wykończeniem.

Modnie to znaczy również wygodnie

I nie chodzi tutaj jedynie o wygodę w noszeniu naszych ubrań. Wygodę stanowi również to, w jaki sposób nasze ubrania zdobywamy. W dobie komputerów i internetu zakup czegokolwiek w sieci nie dziwi już nikogo. Dlatego jeśli nie mamy cierpliwości biegać po sklepach stacjonarnych i przymierzać masy ciuchów, możemy równie dobrze nie wychodzić z domu i naszych zakupów dokonać w domowym zaciszu popijając chociażby naszą ulubioną kawę. Aby ograniczyć czas spędzony w sieci można znaleźć sklep internetowy z szerokim asortymentem, jak chociażby Born2be, co również nie stanowi problemu, gdzie z pewnością znajdziemy to czego oczekujemy bez wychodzenia z domu.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl