Śląskie Trendy

LadiesNight z Idolem

Już 25 czerwca Cinema City zaprasza wszystkie panie na film Idol z Alem Pacino w roli głównej.W produkcji, która oparta jest na prawdziwej historii, będzie można towarzyszyć muzykowi, odcinającemu kupony od dawnej sławy, który przez niezwykły list zmieni całe swoje życie. Czy uda mu się naprawić relacje rodzinne i znaleźć prawdziwą miłość swojego życia?

Idol to niezwykle wzruszający, ale i rozrywkowy obraz gwiazdy muzyki, która zatraciła się w swojej sławie. Podczas najbliższego pokazuLadiesNight, które odbędzie się 25 czerwca, będzie można dowiedzieć się, jaką drogę tytułowy Idolbędzie musiał przejść, aby pogodzić się z niewidzianym nigdy synem. O poziom produkcji zadbała doborowa obsada aktorska – rolę tytułową wcieli się niezwykłyAl Pacino, a partnerować mu będąAnnetteBening, Jennifer Garner i Christopher Plummer.

List od Johna Lennona

DannyCollins, czyli tytułowy Idol, dziś już tylko odcina kupony od swojej sławy, pławiąc się w luksusach i spędzając czas z coraz młodszymi narzeczonymi. Punktem zwrotnym w jego życiu będzie list, który napisali do niego 40 lat wcześniej… John Lennon i Yoko Ono. To właśnie on sprawi, że była gwiazda zamieni luksusowy apartament na mniejszy pokój, a na miejsce młodej kochanki, będzie starał znaleźć miłość swojego życia. Największym wyzwaniem będzie jednak budowa stosunków z synem, który nie pała sympatią do ojca. Czy tak zasadnicza zmiana priorytetów i trybu życia może się udać?

Noc pełna atrakcji

Oprócz przedpremierowego pokazu filmu Idol,na panie biorące udział w seansie czeka wiele innych atrakcji! Podczas LadiesNight w Cinema City skorzystać będzie można z konsultacji w zakresie tematów kosmetycznych oraz wygrać atrakcyjne nagrody.

Cinema City zaprasza nawzruszającą i opartą na prawdziwych wydarzeniach historię, którą już 25 czerwca przedpremierowo będzie można zobaczyć w ramach cykluLadiesNight.Seans filmu Idol,wraz ze specjalnymi atrakcjami, odbędzie się w 18 kinach sieci w Polsce– start o godzinie 19:30. 

Ladies Night - plakat

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl