Śląskie Trendy

Ladies Night w DMiT. Reaktywacja

Panie długo czekały na tę chwilę. Po ponad rocznej przerwie do Kawiarni Artystycznej w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu powróci najbardziej kobieca impreza w mieście, czyli Ladies Night. Impreza odbędzie się 2 grudnia o godz. 19.

Ladies Night to prawie trzygodzinne spotkanie w gronie kobiet w miłej atmosferze, przy dobrej muzyce i ze smakołykami na talerzu. Wśród ekspertów, którzy będą odpowiadali na pytania pań znajdą się m.in. styliści z Etique Butique, którzy podpowiedzą co nosić tej zimy oraz specjaliści od urody, którzy doradzą jak zadbać o cerę w chłodne dni. Uczestniczki Ladies Night będą miały też okazję wypróbować nowe fryzury, które wykonają wprawne ręce fryzjerów z Effect Studio, natomiast ręcznie robiona biżuteria i pachnące mydełka wykonane przez Stowarzyszenie „Otwarte Miasto” zadziałają na zmysły pań.

unnamed-2

Ladies Night to też niespodzianki i upominki. Wśród nich będą grafiki ufundowane przez galerię „W chmurach” oraz zaproszenie dla dwóch osób na jarmark adwentowy do jednej z europejskich stolic, gdzie zabierze nas firma Speed Travel.

Bilety w cenie 30 złotych na Ladies Night można kupić w kasie Domu Muzyki i Tańca. 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl