Śląskie Trendy

Krzysztof Zalewski i MROZU na Dniach Bytomia

Finał Dni Bytomia 2018 w niedzielę, 24 czerwca na placu Sobieskiego. Start o 17.00, a w programie koncerty: TEQUILA SUNRISE, AVOCADO, Krzysztof Zalewski, MROZU.
AVOCADO – to projekt, który ma pokazać, że można bez oszukiwania publiczności playbackami wyjść odważnie na scenie i muzykować, bawić się harmonią, naśladownictwem instrumentów, współbrzmieniem głosów, dając maksymalnie dużo pozytywnej energii – podkreśla Darek, który oprócz Avocado współpracuje z Teatrem Polskim w Bielsku-Białej, Teatrem Korez i Teatrem Śląskim przy opracowaniach muzycznych do spektakli.
Zalewski dał się poznać szerszej publiczności jako zwycięzca drugiej edycji polskiego „Idola”. Wygrana zapewniła mu także kontrakt płytowy, dzięki czemu w 2004 roku na półki sklepowe trafiła płyta nagrana pod pseudonimem Zalef. Po debiucie ucichło o nim, choć wcale nie zniknął. Zalewski cały czas grał, między innymi z Kasią Nosowską, Moniką Brodką i Muchami. W 2013 roku wrócił na scenę z nowym wizerunkiem i nową płytą.
www.krzysztofzalewski.com

MROZU – od wielu lat czołowa postać na polskiej scenie rozrywkowej i jeden z najbardziej cenionych polskich piosenkarzy. Wokalista pop i R’n’B, producent muzyczny, kompozytor i autor tekstów. Rozpoznawalność uzyskał dzięki nagranemu w 2009 roku singlowi „Miliony monet”, by następnie zaistnieć kolejnymi utworami takimi jak „1000 metrów nad ziemią” czy „Rollercoaster”.
Koncert w jego wykonaniu z licznym zespołem i szerokim instrumentarium to dawka muzyki na najwyższym poziomie, która zadowoli szerokie spectrum odbiorców.

Miejsce: Pl. Jana III Sobieskiego

17.00 Tequila Sunrise
18.45 AVOCADO
20.00 Krzysztof Zalewski
21.20 MROZU
Dodatkowo na bytomskim Rynku w godz. 10.00-22.00 będzie się odbywał zjazd food trucków.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl