Śląskie Trendy

Konkurs z biletami na koncert Trinity

Power of Trinity zagra  piątej edycji projektu Alternative Night. Koncert zespołu odbędzie się 5 września (w piątek) w gliwickiej Rocka Music Club o godz. 20. Tuż po nim atmosferę zabawy podtrzyma rockoteka.

Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na koncert zespołu Power of Trinity, który odbędzie się 5 września w gliwickim Rocka Music Clubie o godz. 20. Aby wziąć udział w losowaniu, należy do 3 września na adres konkursy@slaskietrendy.pl wysłać odpowiedź na pytanie: jaki tytuł nosi pierwszy album grupy.  

POWER OF TRINITY – wywodząca się z Łodzi grupa stworzyła charakterystyczny styl muzyczny, złożony z gatunków muzycznych szerokiego spectrum. W jej muzyce wychwycić można surowe rockowe riffy dopełnione dźwiękami rodem z muzyki dub i reggae, z nutą raz subtelnej a raz agresywnej elektroniki. Album Power of Trinity – „Loccomotiv”, będący drugą płytą w dorobku grupy, zyskał status jednego z najbardziej popularnych polskich krążków rockowych 2011 roku, uzyskując m.in. nagrodę Płyta Roku łódzkiego wydania magazynu „Co jest grane”. Singiel „Chodź ze mną” osiągnął szczyty playlist wielu stacji radiowych, a liczba jego odtworzeń na serwisie You Tube zbliża się do 3 milionów. Również debiutancka płyta zespołu „11” zyskała wysokie noty, a przez magazyn „Teraz Rock” zaliczona została do grona 10 najważniejszych polskich debiutów ostatniego 10-lecia.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl