Śląskie Trendy

Konkurs z biletami na ENEMEF: NOC GROZY I HORRORÓW Z SUSPIRIĄ

ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów to coroczne święto horrorożerców! W tym roku w ostatni piątek października (26.10.) w zabrzańśkim Multikinie miłośnicy mocnych wrażeń zobaczą na wielkim ekranie aż cztery mrożące krew w żyłach filmy grozy, które w ostatnich miesiącach weszły do kin, w tym przedpremierowy pokaz horroru „Suspiria”. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia na ten maraton filmowy.

Z mroku kinowych sal wyłonią się przepełnione złem i przyprawiające o dreszcze historie, wyjdą na jaw skrywane przez lata, przerażające sekrety, a mordercze byty i nienawistne demony nie znajdą litości wobec swych ofiar. Mrok, krew, zło, krzyk, łzy i STRRRAAACH – wszystko to w tę jedyną w roku, legendarną noc! Oto repertuar:

– niepokojąca SUSPIRIA – przedpremierowo!

– klimatyczny MROK – premierowo!

– makabryczny GHOSTLAND

– tajemnicze PRZEBUDZENIE DUSZ

 

Więcej informacji o ENEMEFie i głosowanie na kolejność:

http://www.enemef.pl

Zaproszenia zostaną rozlosowane wśród tych naszych Czytelników, którzy do wtorku, 23 października na adres konkursy@slaskietrendy.pl prześlą mrożące krew w żyłach zdjęcie. Popuśćcie wodzy wyobraźni – nie oczekujemy scen rodem z horrorów, przerażają nas przecież również bardzo zwyczajne rzeczy (np. poniedziałki :P).

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl