Śląskie Trendy

Konkurs z biletami do IMAX na Czarownicę

Czy zastanawialiście się kiedyś, skąd wzięła się zła Czarownica i dlaczego tak bardzo nienawidziła Śpiącej Królewny? Czy od zawsze była taką nikczemną osobą? Te wszystkie tajemnice rozwieje najnowsza produkcja Disneya, w której to właśnie wiedźma jest główną bohaterką. Zobaczcie genezę zła najsłynniejszej baśniowej czarownicy w wypełnionej efektami specjalnymi produkcji w IMAX Katowice Punkt 44 od 30 maja!
Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie do katowickiego kina IMAX na Czarownicę, w rolę której wcieliła się sama Angelina Jolie. Wejściówkę rozlosujemy wśród tych Czytelników, którzy udostępnią informację o konkursie na swoim profilu. Rozstrzygnięcie zabawy – 31 maja.
Mroczna historia wróżki

IMAX ma okazję przedstawić nowego-starego antybohatera znanej wszystkim bajki, który wprowadzi mroczny klimat i przerażające stwory na nasze gigantyczne ekrany. Maleficent to postać, która pierwszy raz pojawiła się w kreskówkach studia Disney. Zła czarownica, która chciała zabić Śpiącą Królewnę doczekała się wielu wersji w serialach (Once Upon a Time) i innych produkcjach kinowych lub telewizyjnych. Nigdy jednak nie została przedstawiona jako główny bohater historii i tym nowy obraz Roberta Stromberga niezwykle się wyróżnia. Produkcja to także rewelacyjne dzieło pod względem efektów specjalnych, których twórcą jest także sam reżyser. W IMAX będziecie mogli zobaczyć każdy detal przerażającej armii w krystalicznie czystym obrazie, a przestrzenny dźwięk odda w pełni realia fantastycznej batalii Czarownicy z ludźmi. To nie tylko geneza samej postaci Maleficent, ale także zupełnie nowe, świeże spojrzenie na znaną wszystkim baśń podniesione do rangi niesamowitego widowiska wizualnego. Poznajcie tę elektryzującą historię już 30 maja we wszystkich kinach IMAX!

Stara legenda…

Postacie w filmie Czarownica zostały specjalnie odtworzone na bazie „disneyowskiej” wersji Śpiącej Królewny. Fabuła ma jednak trochę inny wydźwięk. Potężna wróżka w wyniku wielu przykrych wydarzeń stała się zgorzkniałą wiedźmą. W akcie zemsty rzuca klątwę na niewinną księżniczkę – dowiadując się jednocześnie, że dziewczynka jest jedyną szansą na wprowadzenie pokoju w magicznej krainie. Czarownica będzie musiała podjąć bardzo trudną decyzję, która odbije się na jej magicznych zdolnościach.

 Odmienna perspektywa

Tylko w kinach IMAX odkryjecie tajemnicę jednej z najsłynniejszych czarownic w historii baśni na największym kinowym ekranie! Poznajcie genezę zła, które opanowało Maleficent i pchnęło ją do przerażających czynów. W rolach głównych rewelacyjni: Angelina Jolie (Wanted), Sharlto Copley (Elysium) i Sam Riley (Control). Spojrzenie na historię Disneya z zupełnie innej perspektywy już od 30 maja w kinach IMAX.

Pokazy premierowe filmu Czarownica na ekranach kin IMAX w całej Polsce (Warszawa, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań) od 30 maja.

 IMAX Katowice Punkt 44, ul. Gliwicka 44, tel. 32 359 59 59

 Film będzie można zobaczyć również we wszystkich 31 kinach Cinema City w 2D i 3D, także od 30 maja.

 Szczegółowy repertuar na stronie www.cinema-city.pl

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl