Śląskie Trendy

Kolejny podniebny koncert w Super Samie

Pełną parą działa wakacyjna strefa relaksu na dachu katowickiego SUPERSAMU. Jej otwarcie uświetnił występ zespołu Max Bravura. Był to pierwszy z dziesięciu koncertów zaplanowanych na okres wakacji. W najbliższy sobotni letni wieczór (6 lipca, godz. 19:00) publiczność porwie grupa NOTTOOEASY. A co środę o godz. 20:30 SUPER SEANS w ramach „kina na dachu”.


Letnią strefę rozrywki i relaksu w Supersamie zaprojektowała znana śląska pracownia – KOLEKTYW MUSK. Strefa jest wyposażona w wygodne leżaki, a pastelową kolorystyką nawiązuje do najcieplejszej pory roku. Można tu odpocząć w otoczeniu dachów katowickich kamienic, a w dniach wydarzeń posmakować ziemniaczanych – i nie tylko – specjałów serwowanych przez ekipę KROYONE.
Gwoździem programu jest jednak seria kameralnych koncertów, przygotowanych przez Supersam we współpracy z instytucją kultury Katowice Miasto Ogrodów. Wszystkie zespoły, które zagrają na dachudomu handlowego są laureatami dotychczasowych edycji projektu Dzielnica Brzmi Dobrze.
Po inaugurującym cykl występie grupy MAX BRAVURA, w kolejne soboty przed publicznością zaprezentują się: NOT TOO EASY (6 lipca), FONOGON (13 lipca), ZOŚKA (20 lipca), AISELIS (27 lipca), ŻYJOKI (3 sierpnia), LÓD 9 (10 sierpnia), ERITH (17 sierpnia), SZKLANE OCZY (24 sierpnia). Na koniec – nomen omen – zespół THE PARTY IS OVER (31 sierpnia).
Również miłośnicy kina znajdą coś dla siebie na 5. piętrze Supersamu. Z myślą o nich wyświetlane będą o godz. 20:30 środowe seanse.
Wstęp do letniej strefy Supersamu oraz udział w organizowanych w niej atrakcjach jest bezpłatny.

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750