Śląskie Trendy

Każde dziecko może być Superbohaterem!

Każde dziecko choć przez jeden dzień chciałoby poczuć się jak Superbohater. Na tegoroczny Dzień Dziecka warto sprawić swojemu małemu kinomaniakowi wyjątkową niespodziankę i zamienić jego marzenia w rzeczywistość. Wystarczy wziąć udział w specjalnym konkursie Cinema City „Superbohater to ja!”.

Córka sprytna i szybka niczym Kobieta Kot, silna i zdecydowana jak Supermanka czy piękna i delikatna jak Śnieżka? Synek inteligentny jak Batman, a może posiadający szósty zmysł Spidermana? Niezależnie od tego, jakie wyjątkowe moce posiada Twoja pociecha, tegoroczny Dzień Dziecka to najwyższy czas, aby pokazać je całemu światu!

Cinema City zaprasza wszystkich milusińskich w stylizacji filmowych bohaterów do udziału w wyjątkowym konkursie „Superbohater to ja!”!

Konkurs Cinema City ruszył na profilu marki na portalu Facebook https://www.facebook.com/CinemaCityPoland. Aby wziąć w nim udział, wystarczy do 20 maja wgrać do aplikacji zdjęcie swojego dziecka ucharakteryzowanego na ulubionego bohatera filmowego. Spośród 500 najlepiej ocenionych przez internautów zdjęć, komisja konkursowa wybierze zwycięskie fotografie.

Nagroda? Wyjątkowa! Wybrane zdjęcia zostaną umieszczone na kubkach, w których sprzedawany jest wyśmienity popcorn w kinach Cinema City. Tę limitowaną edycję z wizerunkiem małych Superbohaterów będzie można zdobyć od 31 maja, aż do wyczerpania zapasów. Dodatkowo ci, których zdjęcie znajdzie się na opakowaniach, będą mogli odebrać pyszny popcorn za darmo, a specjalny kubek dostaną na pamiątkę!

To jednak nie koniec atrakcji na Dzień Dziecka. W weekend 31 maja – 1 czerwca we wszystkich 31 kinach Cinema City w całej Polsce będą prowadzone animacje, w tym uwielbiane przez dzieci malowanie buziek. Oczywiście na wzór ich ulubionych Superbohaterów!

cc2

Więcej szczegółów na profilu Cinema City na portalu Facebook: https://www.facebook.com/CinemaCityPoland oraz na stronie http://strony.cinema-city.pl/dziendziecka/.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750