Śląskie Trendy

Katowice Tattoo Konwent 2018

W sobotę i w niedzielę (15 i 16 września) w Galerii Szyb Wilson będzie mieć miejsce wielkie święto miłośników tatuażu – Katowice Tattoo Konwent 2018.


W weekend 15/16 września 2018 na klimatycznym Nikiszowcu, w Galerii Szyb Wilson znajdującej się na ul. Oswobodzenia 1, miłośnicy sztuki ozdabiania ciała po raz kolejny obejrzą najzdolniejszych tatuatorów przy pracy. Tym razem w strefie wystawienniczej spotkać będzie można około 200 tatuażystów. Tattoo Konwent to niepowtarzalna okazja, by znaleźć wymarzony projekt i odpowiedniego artystę, sprawdzić kto wykonuje najlepsze wzory w kraju, zobaczyć kto „dziara się w ciemno”, samodzielnie wytatuować banana, a także wystawić w konkursie utrwalony na swoim ciele tatuaż.

Strefa wystawiennicza, w której powstaną setki obrazów na ciele, to niejedyna atrakcja imprezy. W programie znalazły się również elektryzujące pokazy oraz koncerty. W Katowicach wystąpi między innymi legenda street punka – Booze&Glory, która porwie publikę do zabawy swoim energetycznym graniem. Supportować będzie ich Pleasure Trap, grupa tworząca w podobnym stylu.

Jeśli wolisz rapowe klimaty, zostań na Tattoo Konwent aż do niedzielnego wieczora. Wtedy na scenie pojawi się znany ze swoich freestyle’owych korzeni Te-Tris. Lubisz nietypowe brzmienia? Sprawdź, co ma do zaproponowania RAU, który wystąpi chwilę przed nim. Tattoo Konwent dopełniać będzie także muzyczne tło, o które zadbają nasi DJe. Ze sceny popłynie nuta serwowana przez PZG, a w strefie chill za głośnikami staną: DJ WEST, DJ HOPBEAT i CO.

Nie zawiedzie Cię również program artystyczny tej edycji. Popis swoich umiejętności da grupa Show Burlesque Dance, która jak sama nazwa wskazuje, specjalizuje się w pokazach kabaretowej, erotycznie zabarwionej choreografii w retro klimacie. Dziewczyny zaprezentują również sensualny taniec pole dance. W programie przewidziano także pokaz freakshow w wykonaniu Eve Elle, po której można spodziewać się ekstremalnych zwrotów akcji. Czym to jest human blockhead? Przyjdź i przekonaj się na własne oczy.

Spacerując po Galerii Szyb Wilson, natkniesz się na liczne strefy tematyczne, wystawy, obejrzysz customowe pojazdy, kupisz modne ciuchy, będziesz pozować w studio fotograficznym, odpoczniesz w chillzone albo napijesz się zimnego piwa. Przed wejściem do budynku stacjonować będą foodtracki. Pierwszy dzień imprezy zakończy afterparty w Królestwie, w czasie którego zagrają: FALCON1, DJ WEST i DJ HOPBEAT.

To kolejna edycja, która odbędzie się pod hasłem „Dołącz do rodziny”. Na wydarzenie zapraszamy rodziców i dzieci, dla których przygotowaliśmy specjalne atrakcje! Dodatkowo maluchy do 10 lat i seniorzy powyżej 60-tego roku życia mogą wziąć udział w imprezie za darmo! W tym roku Tattoo Konwent wspiera stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce, na rzecz którego przekaże złotówkę od każdego sprzedanego biletu!

Więcej informacji na temat wydarzenia i program godzinowy znajdziesz na: www.katowice.tattookonwent.pl

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl