Śląskie Trendy

„Kartka do producenta” w Szybie Maciej

Od maja do października w kilku miastach województwa śląskiego będzie można zobaczyć wystawę najlepszych zdjęć konkursu „Kartka do producenta”, przedstawiających takie miejsca w województwie, które są wprost wymarzonymi planami filmowymi. Od 1 do 31 lipca 2016 wystawa cieszyć będzie oczy wszystkich odwiedzających Szyb Maciej Restauracja, Bistro i Turystyka.

O konkursie:

Do 18 września przesyłać można zdjęcia do konkursu, który ma na celu pokazanie takich miejsc w śląskim, które mogłyby stać się doskonałymi planami filmowymi. Fotografie eksponowane będą na  6. Międzynarodowym Festiwalu Producentów Filmowych REGIOFUN.

Najlepsze zdjęcia zaprezentowane zostaną na ekranie katowickiego Kina Kosmos podczas gali otwarcia piątej edycji REGIOFUN, na której będzie obecna filmowa branża z całej Europy. Od tego dnia organizatorzy zaczną również dystrybuować widokówki ze zwycięską fotografią. Laureatów konkursu czekają także inne, bardzo atrakcyjne nagrody.

Do „Kartki do producenta” może się zgłosić każdy – zachęcamy do udziału zarówno amatorów, jak i zawodowców fotografików. Fotografie należy zgłaszać za pośrednictwem internetowego formularza. Nadesłane obrazy będzie oceniać jury złożone z przedstawicieli branży filmowej i fotograficznej.

Więcej informacji o konkursie znaleźć można na stronie REGIOFUN. O wystawie przeczytać można na facebookowej stronie wydarzenia.

[publikacja 26 czerwca 2016]

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl