Śląskie Trendy

Kamperowa Noc Kupały

W weekend 21, 22 i 23 czerwca Kopalnia Camper Park zaprasza na 3 dniowy ZLOT KUPAŁY, który odbywać się będzie w urokliwym miejscu jakim jest Kopalnia Wrocław – Strefa Wakacji w Paniowicach, tuż pod Wrocławiem. A że w Noc Świętojańską wszystko się może wydarzyć, przyszykujcie się na spotkanie z ogniem i wodą, magią i tajemnicą.


Weekend z Kupałą (przypominamy, że to słowiański bóg miłości…), odbędzie się na terenie Kopalni Wrocław – Strefa Wakacji w Paniowicach pod Wrocławiem. Na uczestników czekają zawody i konkursy na lądzie i w wodzie. Szczegółowy program znajdziecie poniżej:

PIĄTEK 21.06.24

Obiekt będzie przyjmować kamperowiczów od godz. 10.00. Oficjalne otwarcie zlotu nastąpi wieczorem – wtedy rozpocznie są prawdziwie szalona zabawa. W jej trakcie nie zabraknie wspólnej zabawy przy ogniskach i muzyce. Organizatorzy zapowiadają także loterię fantową, Karaoke i Kino Nocne dla dzieci. O muzyczną oprawę zadba DJ CHMIELU.

SOBOTA 22.06.24

DJ CHMIELU z Letnimi Hitami będzie tego dnia z nami od samego rana do wieczora. Zorganizowane zostaną także – a jakże – warsztaty „Plecenie Wianków”, warsztaty „Robimy Słowiańskie Lalki Mocy – MOTANKI”, wycieczka Rowerowa drogą Widawy i prelekcje podróżnicze.

Na dzieci czekać będą mini-trampoliny, a zabawę z najmłodszymi poprowadzą animatorki.

Na zlocie nadarzy się także okazja, aby doposażyć swojego vana, kampera czy przyczepkę, na jednym z licznych stoisk wystawców. A że dzień ten zobowiązuje do ukłonu w stronę słowiańskiej mitologii, w jej współczesnej formie zobaczymy Słowiańskie Zawody STRONGMAN, Słowiański Konkurs BIKINI i Konkurs na Najpiękniejsze Przebranie Słowiańskie.

Oczywiście nie zabraknie tradycyjnego wrzucania wianków do wody. Uczestnicy imprezy rytualnie rozpalą – UWAGA! – 10-metrowe ognisko, przy którym będzie się można oddać dzikim tańcom. Wieczór uświetni magiczny pokaz ogni. Dorośli oddadzą się zabawie, a dzieci – wyciszającemu oglądaniu Nocnego Kina.

Gwiazdami wieczoru będą (nie ludzie) a bębny – wieczorem odbędzie się koncert na instrumencie HANG DRUM.

NIEDZIELA 23.06.24

Zanim się pożegnamy, Dj Chmielu poprowadzi BEACH PARTY od samego rana. Na plaży dwukrotnie będzie można zatańczyć zumbę, odbędą się także zawody w siatkówkę plażową oraz wyścigi w kajakach i na deskach SUP.

Zakończenie zlotu planowane jest na godzinę 18,00, ale na terenie ośrodka można zostać dłużej.

Do dyspozycji uczestników zlotu będą wszystkie strefy z otwartymi barami i food truckami: BEACH CLUB, ZATOKA, PLAŻA RODZINNA i WYSPA dla Piesków oraz oczywiście WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU WODNEGO oraz PARK WODNY.

——————————————–

REZERWACJE dla ZAŁÓG KAMPEROWYCH (3 Dni) dokonacie pod tym linkiem: https://kopalniacamperpark.pl/zlot

☑ Opłata dla załogi (Kamper/Przyczepa/ Bus + max 2 os) 550,00 zł

☑ Opłata za każdą dodatkową osobę w załodze 100,00 zł.

☑ Każda dodatkowa doba postoju (przed Zlotem lub po) dla załogi (niezależnie od ilości osób) 130 zł.

☑ Dzieci do lat 8 nie ponoszą opłaty dodatkowej.

Opłata upoważnia wraz z dodatkową opaską do postoju i korzystania z infrastruktury Kopalnia Camper Park przez cały okres trwania zlotu, przebywania na terenie obiektu.

Kopalnia Wrocław – Strefa Wakacji w każdym dniu Zlotu i uczestnictwa we wszystkich wydarzeniach, zawodach i konkursach, oraz nielimitowanego korzystania z Dmuchanego Parku Wodnego i Desek SUP znajdujących się na obiekcie.

Cena nie ulega zmianie w przypadku uczestnictwa tylko w wybranym dniu/dniach zlotu.

Rezerwacji można dokonywać już teraz, bezpośrednio przez SYSTEM REZERWACYJNY Kopalnia Camper Park: https://kopalniacamperpark.pl/zlot

KOPALNIA CAMPER PARK: Paniowice, ul. Odrzańska 11.

Miejsce Postoju Kamperów i Przyczep Kempingowych podczas ZLOTU KUPAŁY 2024 będzie strzeżone, a wstęp na tą strefę będzie możliwy jedynie za okazaniem opaski, którą dostaniecie przy odbiorze pakietów startowych.

☑ Wszystkie miejsca na Camper Parku są z dostępem do PRĄDU, w tym 16 parceli dodatkowo z PRZYŁĄCZEM WODY.

☑ Camper Park wyposażony jest w Kontener z Toaletami i Prysznicami.

☑ CAMPER SYSTEM. Dostępny jest profesjonalny zrzut wody białej i czarnej

☑ Toi-Toie

Do zobaczenia w Kopalnia Camper Park

Paniowice, ul. Odrzańska 11.

Organizatorami wydarzenia są : Polski Caravaning, Kopalnia Camper Park, Camper Majstry, Bookingcamper.pl.

https://www.instagram.com/kopalniawroclaw

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl