Śląskie Trendy

Kabaret Zachodni rozbawia w Forum

W piątek, 31 sierpnia po raz ostatni w tym roku będziemy mieli okazję spotkać się z kabaretami w CH FORUM w Gliwicach. Cykl spotkań z dobrym humorem w tle zwieńczy kabaret Zachodni. Spotkanie z satyrykami rozpocznie się o godz. 18.00. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny.

 

Kabaret ZACHODNI powstał prawie wczoraj. To czwórka artystów, którzy kabaretem zaczęli zajmować się jeszcze w poprzednim wieku. Dwudziestym – dla jasności. Mężczyźni tworzyli wtedy jako kabaret Słuchajcie, a babeczka współtworzyła formację “Babeczki z rodzynkiem”, ale to dawne dzieje – przedwczorajsze. Teraz w nowym, pełnym (obu płci) składzie ruszają w Polskę z nowa energia i nową nazwą.

Wywodzą się i nieustannie działają w Zielonogórskim Zagłębiu Kabaretowym. Pojawiali się na wszystkich ważnych festiwalach kabaretowych i w wielu widowiskach telewizyjnych. Program kabaretu Zachodniego składa sięze skeczy i piosenek. Charakteryzuje go kreowanie zaskakujących sytuacji: podryw na wózek z dzieckiem czy też niespodziewana wizyta Zygmunta Hajzera. Doświadczenie, talent aktorski i umiejętność wejścia w bezpośredni kontakt z widzem sprawiają, że Zachodni zajdzie Wam w głowy. Nowa energia, nowy skład – nowa jakość!

Grupę tworzą: Tomasz Łupak, Janusz Pietruszka, Jarosław Marek Sobański oraz nareszcie Karolina Kuras.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny i nie są wymagane wejściówki. Przedstawienie odbędzie się w nowym lokalu Scena FORUM (I p., obok sklepu Martes Sport). Przygotowanych jest ok. 250 miejsc siedzących.

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl