Śląskie Trendy

Kabaret Skeczów Męczących LIVE

Na początku lutego Kabaret Skeczów Męczących dwukrotnie wystąpi na Śląsku. 7 lutego (w sobotę) zobaczyć go będzie można w Jastrzębiu-Zdroju, a dzień później zagra w Knurowie.

Program L!VE to niesamowita okazja obejrzenia na żywo tegorocznych skeczów kabaretu, które błyskawicznie podbiły serca telewidzów i internautów, jak również premierowych, a wręcz przedpremierowych numerów. Właśnie LIVE ujawnia się największy talent KSM, niesamowity wręcz kontakt z publicznością, oraz naturalna i niepohamowana skłonność do improwizacji. Spektakl LIVE jest inny za każdym razem, za każdym razem jest śmieszny, za każdym razem wzbogacony o komentarz aktualnych wydarzeń społeczno-politycznych. Nie da się dwa razy wejść do tej samej rzeki i nie da się dwa razy obejrzeć takiego samego programu KSM.

Podczas spektaklu spotkacie plejadę przezabawnych postaci, wykreowanych przez KSM. Szaloną katechetkę Jadwigę, która przeprowadzi niezapomnianą lekcję przedmałżeńską, jak również pokaże się w zupełnie nowej odsłonie, odwiedzicie progi zakładu psychiatrycznego,  gdzie urodziła się kolejna opowieść Wiesława Adamczyka o dzisiejszej Polsce  i wiele wiele innych.

LIVE to „na żywo”, LIVE to inaczej niż w telewizji, LIVE to ponad 100 minut śmiechu, LIVE to pewność że to TY Widzu będziesz w centrum niesamowitych kabaretowych emocji. Sprawdź czym będzie LIVE w Twoim mieście.

Jastrzębie-Zdrój
Kino Centrum,
Al Piłsudskiego 27

07.02.2015
19:30
informacje i bilety:
http://www.kabaretowebilety.pl/event/l-ve/1939/97/1869

Knurów

Kino Scena KULTURA , ul. Niepodległości 26

8.02.2015
20:00
Informacje i bilety:
http://www.kabaretowebilety.pl/event/l-ve/1808/1085/1825

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750