Śląskie Trendy

Joga na trawie w Parku Śląskim

Atmasfera Festival wraz z Parkiem Śląskim zapraszają w sobotę, 30 maja do Rosarium. Planujemy wspólne ćwiczenie hatha jogi na świeżym powietrzu.Po praktyce w festiwalowym miasteczku każdy znajdzie coś dla siebie: warsztaty bębniarskie, art terapia, vege jadłodajnia, koncert….wiele atrakcji, a może jeszcze jedne zajęcia hatha jogi w mniejszym gronie 🙂
Zajęcia będzie prowadził nasz gość specjalny Sergiej Savelyev.

O prowadzącym:

Sergiej Savelyev zajmuje się yogą od 2003 roku. Jest certyfikowanym instruktorem hatha-yogi z doświadczeniem prowadzenia zajęć od ponad 10 lat. Kurs zakończył w Instytucie Kompleksowej Yogi na Ukrainie.

Jest założycielem i starszym instruktorem Studia Yogi i Medytacji „Chintamani”, w Almaty, Kazachstanie. Prowadzi zajęcia na głównych placach międzynarodowego festiwalu FourE. Sergiej ciągle rozwija swoje kwalifikacje i pogłębia swoją wiedzę w zakresie yogi.

W swoim ośrodku Sergiej prowadzi zajęcia dla początkujących, średnio i bardziej zaawansowanych. Stopień trudności może optymalnie dobrać dla każdego uczestnika, stosując różne warianty oraz długość i tempo wykonywanych asan. Dzięki niemu dziesiątki i setki ludzi w Almaty (i nie tylko) z powodzeniem rozwijają się w hatha-yodze.

„Lubię sam uprawiać yogę, a także czuję, że mogę pomóc innym polepszyć ich samopoczucie za pomocą yogi. Kiedy osoba praktykuje yogę, stopniowo zaczyna doświadczać, że ciało jest niezwykle cennym i harmonijnym narzędziem, które zostało przez kogoś stworzone. Z biegiem czasu nie tylko ciało staje się elastyczne, a także umysł. Yoginowi łatwo podejmować decyzje i zawsze znajduje nieprzeciętne wyjścia z sytuacji.” mówi Sergiej.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl