Śląskie Trendy

Joga na SUPach w pełni księżyca

 FULL MOON SUP JOGA zrodził się w tropikach. Tam po raz pierwszy Natalia Białowąs pomysłodawczyni Projektu Harmonia Sfer 432Hz, wcieliła w życie swój autorski program i okazało się, że cała ceremonia była magicznym przeżyciem dla wszystkich uczestników. Zadała więc sobie pytanie, dlaczego więc nie moglibyśmy przenieść tego klimatu do Polski? I tak w czwartek, 12 września po raz 3. na Jeziorze w Pławniowicach, przy dźwiękach mis i gongów, w blasku księżyca wziąć będzie można udział w jodze na SUPach.


Wydarzenie przygotowane jest tak, że może uczestniczyć w nim każdy, bez względu na stopień zaawansowania zarówno w jodze jak i pływaniu na SUPach (Stand Up Paddleboardach). Ćwiczenia odbywają się w bezpiecznym środowisku, na terenie Stowarzyszenia Żeglarskiego „Szkwał”, przy brzegu.

Spotkanie rozpoczyna się poczęstunkiem, o godz. 18.00. Następnie uczestnicy plotą wianki z kwiatów, liści i traw, które po zakończeniu ćwiczeń uwalniają na wodzie.
Następnie, po otrzymaniu instrukcji dotyczących używania deski SUP i wiosła, wchodzą na wodę i tworzą dryfujące studio do jogi. Całe wydarzenie kończy się ok 21.00

Ilość miejsc jest ograniczona, więc o udziale w pełnym wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń i przedpłata.
W przypadku burzy, ulewy czy bardzo silnego wiatru, ze względów bezpieczeństwa, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania eventu i wyznaczenie nowej daty, lub zwrot wpłaconych pieniędzy.

Więcej informacji o wydarzeniu znaleźć można na stronie: https://www.facebook.com/events/513159782585681/

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl