Śląskie Trendy

Jesień modowych nowości w Silesia City Center

W nową porę roku najlepiej wejść pewnym krokiem. Na przykład po wybiegu, który już w najbliższy weekend (23-24 września) pojawi się na Placu Tropikalnym w Silesia City Center. Podczas jesiennych pokazów wielka moda zagości w katowickim centrum handlowym. Zostaną zaprezentowane trendy na nadchodzący sezon, a także efekty akcji „Metamorfozy z Silesią”. Wydarzenie poprowadzą Paulina Krupińska i Rafał Maślak.

Metaliczne dodatki, kwiatowe wzory czy motyw kratki to tylko niektóre trendy dominujące w najnowszych kolekcjach. Wszyscy, którzy poszukują inspiracji na sezon jesienno-zimowy będą mogli zobaczyć propozycje stylizacji na wybiegu w Silesia City Center. Zostanie na nim zaprezentowana moda casual, elegancka i high fashion. Swoje propozycje przedstawi ponad 50 znanych marek, między innymi: Femestage Eva Minge, New Look, Lidia Kalita, Próchnik, Lancerto, Triumph, Loft 37, Chantelle, Solar, Lavard, Pierre Cardin czy Orsay.

Weekendowe pokazy mody poprowadzi wyjątkowa para: Paulina Krupińska – Miss Polonia 2012, znana z emitowanej na kanale TVN Style „Kliniki Urody” oraz Rafał Maślak – Mister Polski 2014
i juror w najnowszym programie Polsatu „Supermodelka Plus Size”.

Pokazom będzie towarzyszyć finał akcji „Metamorfozy z Silesią”. Zgłoszenia były przyjmowane za pośrednictwem strony internetowej katowickiego centrum handlowego przez pierwsze dwa tygodnie września. Laureaci pod okiem zawodowych stylistek: Katarzyny Salamon-Zatwarnickiej oraz Anny Oramus przeszli przemianę wartą
1500 złotych. Efekty zmian zostaną zaprezentowane na wybiegu podczas weekendowego wydarzenia – każdego dnia po trzy metamorfozy.

Jesienne pokazy mody odbędą się w dniach 23-24 września na Placu Tropikalnym w Silesia City Center w godzinach 15:00-19:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl