Śląskie Trendy

IKEA w Zabrzu – park nie tylko handlowy (zdjęcia)

Pomysł IKEA dla zabrzańskiej inwestycji jest taki, by połączyć centrum zakupowe z terenem pomyślanym jako park rozrywki i rekreacji. Ze sklepem sąsiadować ma m.in. amfiteatr, park z ogrodem, miejsce do grillowania i trenowania psów. Nie zabraknie również rozrywek dla dzieci, a wśród nich skateparku i placu zabaw. Jak Wam się podoba propozycja IKEA CENTER?

– Jak część śląskich miast, Zabrze nie posiada ścisłego centrum czy rynku, wokół którego skupiałoby się życie kulturalno-rozrywkowe. Nowe centrum handlowe ma stać się takim właśnie miejscem spotkań, do którego mieszkańcy będą przyjeżdżać nie tylko na zakupy, ale także dla ciekawej oferty rekreacyjnej – wyjaśniają przedstawiciele IKEA CENTER.

W nowym centrum współgrać mają akcenty skandynawskie i lokalne (śląskie). To współbrzmienie ma być zauważalne zarówno w architekturze, jak i w szczegółach oferty, wybiegającej znacznie poza ofertę sprzedażową. Zasadniczą ideą jest połączenie w jednym obiekcie cech charakterystycznych dla obu kultur i środowisk.

Nowe centrum IKEA Centres w Zabrzu będzie średniej wielkości galerią z supermarketem, bogatą ofertą modową i sportową, sklepem IKEA i kilkoma uzupełniającymi markami wyposażenia wnętrz.

Oferta centrum handlowego skierowana będzie do wszystkich mieszkańców aglomeracji – nie tylko na poziomie zakupów, ale również w sferze rozrywki, kultury i rekreacji.

Do dyspozycji klientów zostanie oddany duży, bezpłatny parking na 2500 aut.

Otwarcie centrum handlowego odbędzie się w 2018 roku.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl