Śląskie Trendy

HartOFFanie Teatrem – Twarze Medei

HartOFFanie Teatrem – wieczór 62 – „Twarze Medei” – to propozycja bytomskiego BECEKU na niedzielne popołudnie. Spektakl zobaczyć będzie można 9 listopada o godz. 18 w Bytomskim (Plac Karin Stanek 1).

„Świat jest z obu stron nachylony, staraj się więc stać pośrodku. Znaczy to, że można spaść. Wszyscy wiemy i widzimy, że ludzie nieustannie spadają ze świata – stają na pochyłości i zaczynają się zsuwać. To kolejny sens bycia pośrodku. Każdy woli stać na równym gruncie, ponieważ życie jest bardzo skomplikowane, a nikt nie chce zawisnąć na krawędzi rzeczywistości, uczepiony paznokciami. Taki los spotyka wielu ludzi (…) I gdy już tak zawisną, pozostaje im tylko wytężyć siły, żeby nie spaść całkowicie.”
Susan Sontag

„Twarze Medei” to spektakl teatru tańca zainspirowany twarzami kobiet napotkanymi na ulicach Śląska. Te kobiety, nigdy nie przyznają się do słabości, ale tylko one wiedzą, jak rodzi się ich siła.
„Twarze Medei” do spektakl dedykowany kobiecej energii, inteligencji i intuicji, cechom, które wyostrzają się w momentach zagrożenia i pozwalają nie ześliznąć się z „pochyłości”.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl