Śląskie Trendy

Halloween w Cinema City

Tradycja Halloween osiągnie zupełnie nowy poziom w kinach Cinema City. Już 30 października wszyscy miłośnicy kina grozy będą mogli wziąć udział w niesamowitym wydarzeniu. Tej nocy czeka ich przerażający maraton filmowy, do którego reperatur wybrali… widzowie. Najpopularniejsze tytuły to m.in. Słodkich snów, 13 Grzechów i Sinister. Święto duchów jeszcze nigdy nie było tak emocjonujące!

Cukierek albo psikus? A może cukierek i maraton filmowy? Cinema City zaprasza wszystkich fanów mocnych wrażeń na niesamowity Maraton Halloweenowy, podczas którego zobaczą premierowo horrorRec 4: Apokalipsa” oraz dwa dreszczowce wybrane przez widzów w aplikacji „Horror w Cinema City” na profilu Cinema City na portalu Facebook.

I tak, śląscy widzowie będą mogli poczuć prawdziwe halloweenowe emocje podczas seansów:

Katowice Punkt 44: Sinister, Słodkich snów

Gliwice: Sinister, Uśpieni

Ruda Śląska: Sinister, Dom w głębi lasu

Częstochowa Wolność: Sinister, Nie bój się ciemności

To jednak nie koniec niesamowitych atrakcji! Chętni nadal mogą wziąć udział w „strasznym” quizie „Horror w Cinema City”. Ci, którzy poprawnie odpowiedzą na najwięcej pytań dotyczących popularnych „przerażaczy”, powalczą o wejściówki na filmowe święto duchów w Cinema City dla siebie i znajomych. Dla spóźnialskich widzów została uruchomiona również rezerwacja biletów (zakup możliwy w kasie kina), a lista wybranych filmów w miastach znajduje się na stronie aplikacji. Najlepszy filmowy maraton strachu już wkrótce w Cinema City!

Maraton Halloween odbędzie się w wybranych kinach Cinema City już 31 października o godz. 21. Zobacz co wybrali widzowie w Twoim kinie!

Aplikacja konkursowa Cinema City dostępna jest na:

https://apps.facebook.com/horrorwcinemacity/

Więcej o Maratonach Halloween: http://cinema-city.pl/Horror-w-Cinema-City  

Na najmłodszych miłośników zjaw i duchów, w wybranych kinach 31.10. o godz. 18:00 czekają pokazy filmu Hotel Transylwania.

Szczegółowy repertuar oraz możliwość zakupienia biletów na stronie www.cinema-city.pl oraz w aplikacji mobilnej Cinema City, dostępnej na iOS i Android. 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl