Śląskie Trendy

Hałas Miasta dla Ani po raz 3.

HAŁAS MIASTA to muzyczny puls Gliwic. Wsłuchaj się w tętno miasta i dopasuj do niego swój puls! Już w sobotę o godz. 20.00 w Ministerstwie Śledzia i Wódki (Gliwice, ul. Średnia), zagrają Wiewiórka na Drzewie, Dżentelmenels i Minimum Masy. Gorąco polecamy!

Ministerstwo Śledzia i Wódki, Wiewiórka na drzewie i stowarzyszenie Cała Naprzód mają zaszczyt zaprosić na trzecią edycję wydarzenia Hałas Miasta. Tym razem Hałas Miasta wychodzi na ulice by jeszcze lepiej poczuć tętno miasta i trafić do jego mieszkańców. Zmieniamy trochę formułę wydarzenia, ale cel i idea całego przedsięwzięcia pozostaje bez zmian. Tak jak w latach ubiegłych gwarantujemy dużo dobrej, różnorodnej muzyki, radość płynącą z muzyki i wyśmienite towarzystwo. Za sprawą tego wydarzenia chcemy dać Wam dobrą rozrywkę, ale także promować lokalną kulturę i integrować naszą lokalną społeczność. Hałas Miasta tonie tylko muzyka, wspaniali ludzie i dobra zabawa. To także pomoc potrzebującym. Po raz trzeci Hałas Miasta zagra dla siedmioletniej już Ani Urban.

ZAGRAJĄ:
– Wiewiórka na drzewie
www.facebook.com/wiewiorkanadrzewie

– Dżentelmenels
www.facebook.com/dzentelmenels

– Minimum Masy
www.facebook.com/MinimumMasy

MIEJSCE:
– ul. Średnia w Gliwicach (koło Ministerstwa Śledzia i Wódki) – koncert plenerowy

WJAZD:
– Free – do każdego zakupionego podczas imprezy napoju oraz jedzenia doliczona będzie złotówka, która zostanie przekazana na dalsze leczenie i poprawę komfortu życia małej Ani Urban. Będą też licytacje, zbiórka do puchy oraz stoisko z gadżetami i płytami Hałas Miasta – wszystkie zebrane tego dnia środki zostaną przekazane Ani Urban.

CEL: zbieramy środki potrzebne na zakup nowego wózka inwalidzkiego wraz z przystawką dla siedmioletniej Ani Urban z Gliwic. Koszt: ok. 32 tys. zł.

ANIA URBAN:
Ania urodziła się 24.04.2008 z przepukliną oponowo – rdzeniową oraz z zespołem Arnolda-Chiari. W swoim życiu przeszła 7 operacji, zarówno w Polsce jak i Niemczech (całkowity koszt operacji oraz dotychczasowe zaopatrzenie ortopedyczne zostały sfinansowane z środków prywatnych i był to koszt ok. 60.000 euro). Operacje te umożliwiły w miarę normalne funkcjonowanie Ani. Aby utrzymać ją w tym stanie potrzebne były ortezy – udało się je zakupić m.in. dzięki stowarzyszeniu Cała Naprzód i organizowanych wydarzeniach (Niedzielna Liga Futsalu oraz Hałas Miasta). Dzięki nim możliwe jest pionizowanie Ani, co jest niezbędne do poprawnego funkcjonowania i rozwoju organów wewnętrznych oraz wzmocnienia układu kostnego przez co zmniejsza się ryzyko wystąpienia osteoporozy. W chwili obecnej Ania przygotowuje się do pójścia do pierwszej klasy szkoły podstawowej. Potrzebny jej jest nowy wózek oraz przystawka do niego. Koszt: ok. 32 tys. zł. Więcej o Ani przeczytacie na jej profilu: https://www.facebook.com/pages/Aneczka-Urban/437289503005847?fref=ts

@ 2015

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750