Śląskie Trendy

Gwiazdy Youtube zamieszkają w Silesia City Center

Jak wygląda życie Youtuberów – ile czasu poświęcają na aktywność przed kamerą i jak powstają ich filmiki oglądane przez setki tysięcy ludzi? Już niebawem wszyscy odwiedzający Silesia City Center poznają odpowiedzi na te nurtujące pytania. W dniach 14-29 stycznianajwiększe Centrum handlowe na Śląsku stanie się domem dla popularnych Youtuberów: LittleMooonster96 oraz Stuu.

15826314_10154231157581769_4077316423600965178_n

Youtube to jeden z najważniejszych kanałów społecznościowych na świecie. Założyć kanał i publikować swoje filmy może tam każdy, ale tylko niektórzy robią to tak dobrze, że niemal natychmiast stają się rozpoznawalnymi i rozchwytywanymi przez wszystkich gwiazdami internetu. Do takich osób należą m.in. obecni idole nastolatków: Angelika Mucha, znana jako LittleMooonster96 oraz Stuu, czyli Stuart Kluz Burton. Fani śledzą każdy ich ruch na portalach społecznościowych, a od najbliższego weekendu będą mieli okazję spotkać się ze swoimi ulubieńcami oko w oko.

Młode gwiazdy Youtube zamieszkają w specjalnie zbudowanym„Domu Youtuberów”, wyposażonym w dwa pomieszczenia mieszkalne oraz elementy niezbędne do codziennego funkcjonowania.Każdego dnia LM96 oraz Stuu będą otrzymywać zadania do wykonania – zobaczymy ich w roli pracowników punktu informacji, ochrony czy sklepów zlokalizowanych na terenie Centrum, a także jako kelnerów w restauracjach. To pierwsze takie wydarzenie na skalę światową. Jeszcze nigdy Youtuberzy nie byli tak blisko swoich fanów przez tak długi czas. Odwiedzający Silesia City Center będą mogli zobaczyć, jak nasi goście zachowują się na co dzień i jacy są w kontakcie bezpośrednim. A relacje z tego, jak im się mieszka na Placu Śląskim,jakie zadania będą musieli wykonać i jakie niespodzianki przygotowali dla swoich fanów, będą na bieżąco publikowane na kanałach społecznościowych gwiazd. Nasze Centrum również będzie prowadziło rozbudowaną komunikację o tej akcji na Facebooku, Instagramie i Snapchacie – mówi Monika Pyszkowska, dyrektor Silesia City Center.

Domek Youtuberów stać będzie na Placu Śląskim. Zapraszamy do śledzenia przebiegu najgłośniejszej przeprowadzki na Śląsku, a także do odwiedzenia Stuu i LM96 w ich nowym domu. To będą niezapomnianeferie.

Bohaterowie przeprowadzki:

LITTLEMOOONSTER96 – Angelika Mucha

Określana jako „Królowa Snapchata” młoda Youtuberka, opowiadająca o modzie, urodzie i swoim stylu życia. Nastolatka popularność zdobyła również dzięki książce „Justin Bieber. Powrót na szczyt”. Jej kanał na Youtube subskrybuje 604 351 osób (stan na dzień 09.01.2017).

STUU – Stuart Kluz Burton

Popularny Youtuber zajmujący się grami video. Na swoim kanale publikuje filmy, prezentujące rozgrywki online. Poczucie humoru i specyficzny akcent to zdecydowanie jego cechy rozpoznawcze. Jego kanał na Youtube liczy prawie 2 210 936 fanów (stan na dzień 09.01.2017).

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl