Śląskie Trendy

Gwiazd naszych wina – Ladies Night

Wiosną miłość unosi się w powietrzu! Wpisując się w ten klimat, Cinema City zaprasza
29 maja na kolejny wieczór z cyklu Ladies Night. Ponad tydzień przed oficjalną premierą, będzie można zobaczyć doskonały obraz Gwiazd naszych wina. Tej niezwykłej historii towarzyszyć będzie moc atrakcji, konkursów i ciekawych gości.

Wiosna i miłość w kinie

Wiosna to czas, kiedy endorfiny unoszą się w powietrzu – słońce sprawia, że czujemy się radośnie, mamy ochotę częściej spędzać czas poza domem z drugą połówką czy przyjaciółkami. Jeśli już zdecydujemy się spotkanie w babskim gronie, wybierzmy wieczór w kinie – najlepiejz filmem także pełnym dobrej energii!

Już 29 maja wszystkie Panie obecne na LadiesNight w Cinema City będą miały okazję poznać historię niezwykłej miłości. Gwiazd naszych wina to ekranizacja bestsellerowej powieści o tym samym tytule, autorstwa Johna Greena. Jej bohaterką jest nastoletnia Hazel, którą los wystawia na najcięższą próbę, obciążając nieuleczalną chorobą. Dziewczyna jednak przypadkowo poznaje upartego chłopaka, który rozwiewa jej obawy i postanawia trwać przy niej bez względu na okoliczności. Jak balansować na trudniej granicy tego, co ostateczne i tego, co wieczne? Czy człowiek może po sobie pozostawić jakiś ślad we wszechświecie? Jaką moc ma miłość? Odpowiedź będzie można poznać już 29 maja w kinach Cinema City. Pokaz Gwiazd naszych wina podczas LadiesNight odbędzie się ponad tydzień przed oficjalną premierą.

Poza seansem, jak co miesiąc, organizatorzy przygotowali także moc atrakcji! W każdym z 17 kin Cinema City organizujących wieczór LadiesNight,na uczestniczki czeka mnóstwo konkursów z nagrodami oraz upominki od partnerów wydarzenia.

LN_maj

LadiesNightz przedpremierowym pokazem filmu Gwiazd naszych winaoraz specjalnymi atrakcjami dla wszystkich pań już 29 maja w 17 kinach sieciCinema City. Start o godzinie 19:30. Cena biletów to cena biletu normalnego na seans 2D. Atrakcje zapewniamy gratis!

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl