Śląskie Trendy

GIRLS on WAKE

9 lipca, w sobotę, od godziny 12.00, zapraszamy wszystkie panie do WAKE UP SILESIA (ul. Bytomska 40, 41 Świętochłowice). Wakepark zostanie zamknięty, panowie wyproszeni, aby swoich sił, bez kompleksów mogła spróbować płeć piękna. Jest to idealny sposób, aby rozpocząć swoją przygodę z wakiem. Albo podszlifować swoje skile!

To już 5 sezon, kiedy SZARPNIJSIE.PL organizuje wakeowe imprezy przeznaczone tylko i wyłącznie dla dziewczyn. – Dwa lata temu po raz pierwszy zawitaliśmy do Świętochłowic, a w tym roku robimy powtórkę z rozrywki – mówią pomysłodawcy babskiego wake’a i dodają: zZapraszamy wszystkie dziewczyny, zarówno te, które już stawiały swoje kroki na wake’u i chciałby nauczyć się czegoś nowego jak i te, które do tej pory tylko z leżaczka obserwowały poczynania innych a same bały się spróbować.

Spotkaniu towarzyszyć będzie pozytywna muzyka, a dla wszystkich rajderek organizatorzy zapewniają mały poczęstunek a także liczne upominki od sponsorów.

Pośród wszystkich uczestniczek tegorocznych edycji Girls ON WAKE rozlosowane zostaną dwie przepiękne pianki od GLIDE SOUL!

– Jedyne, co musicie ze sobą zabrać to boardshorty lub jakieś inne spodenki, jakąś koszulkę – najlepiej żeby była to lycra – wyjaśniają organizatorzy. –  Przydać sie też może jakiś kocyk do opalania oraz koleżanka, siostra, przyjaciółka – żeby było miło. Chłopaków, facetów, braci, mężów, tatów zostawiamy w domu!

Cała impreza zostanie skwapliwie uwieczniona przez jednego z paparazzi z szarpnijsie familii, żeby każda z dziewczyn miała pamiątkę.

Liczba miejsc ograniczona, a wiec dziewczyny – która pierwsza, ta lepsza.

Wpisowe 79 zeta – w tym pływanie, instruktorzy, wypożyczenie sprzętu, małe co nieco, upominki od sponsorów oraz fotorelacja.

WSPIERAJĄ NAS

Original Source Nie Zawiera Rutyny
Hean
Glide Soul Poland
AVETPHARMA
Widzi Misie

ZAPISY :
http://szarpnijsie.pl/index/category/id/51

Blizsze info
www.szarpnijsie.pl
Karolina Czarna Czarnik
czarna@szarpnijsie.pl
Tel 606474724

[publikacja: 6 lipca 2016]

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl