Śląskie Trendy

Futbolowe Forum – strefa kibica i dodatkowe atrakcje

Nie tylko strefa kibica, ale również moc futbolowych atrakcji czekać nas będzie od piątku w Centrum Handlowym Forum w Gliwicach. Będzie można zdobyć jedną ze 120 oryginalnych piłek z autografami byłych lub obecnych kadrowiczów (Piszczka, Kosowskiego, Wilczka i Fabiańskiegoi jednocześnie pomóc gliwickiemu Hospicjum.

W CH FORUM przebieg mundialu kibice mogą śledzić w dedykowanej im strefie, w części restauracyjnej (poziom +1).

Oprócz strefy, pojawi się również specjalnie urządzone boisko o wymiarach 6 x 9 m. Będzie ono areną wyjątkowego wydarzenia piłkarskiego, o charakterze charytatywnym.

– Ten „mecz” w CH FORUM rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa aż do godz. 20:00. Co godzinę będą licytowane piłki z autografami, a dochód z licytacji zasili konto gliwickiego Hospicjum. Piłki będzie można również zdobyć w konkursach z nagrodami –wyjaśnia Marek Thorz, rzecznik prasowy Forum.

Do futbolowej zabawy zaproszone są również dzieci, dla których w piątek rozpoczynają się wakacje.

– W programie są m.in. treningi piłki nożnej dla dzieci w wieku 6-10 lat, zaś starsi rozegrają między sobą turniej. Ponadto na telebimie będą wyświetlane filmiki szkoleniowe uczące świadomej gry w piłkę i popularyzujące tę dyscyplinę wśród młodych – wyjaśniają pomysłodawcy.

I dodają, że impreza w CH FORUM to świetna okazja do nauczenia się podstaw piłki nożnej od wykwalifikowanych trenerów, w tym Krzysztofa Szumskiego – trenera Mobilnej Akademii Młodych Orłów PZPN. Profesjonalne podejście do szkolenia przyszłych gwiazd futbolu gwarantują również sportowi partnerzy piątkowej akcji: Stowarzyszenie GKS Piast (poprowadzą trening o godz. 12:00), Akademia Piłki Nożnej z Knurowa (godz. 16:00), Akademia Piłkarska Team (godz. 18:00) oraz Piłkomania Rachowice (godz. 14:00).

W akcji weźmie udział przedstawiciel Polskiego Związku Piłki Nożnej Łukasz Nieużyła – specjalista ds. rozwoju piłki amatorskiej w woj. śląskim.

Wydarzeniu partneruje także Mercedes-Benz Inter-Car.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl