Śląskie Trendy

Fotospacer w Bażantowie – warsztaty fotograficzne i konkurs

W jaki sposób fotografować architekturę? Co zrobić, aby uchwycić piękno otaczających nas budynków? Tego dowiecie się już 10 września na warsztatach fotograficznych podczas Fotospaceru w Bażantowie. O tajnikach fotografii opowie Wam Arkadiusz Ławrywianiec, ceniony fotoreporter, członek Związku Polskich Artystów Fotografików, współautor reaktywowanego konkursu Śląskiej Fotografii Prasowej. Podczas sesji „samochód i modelka” nauczy Was natomiast technik fotografii studyjnej.

Spacer odbędzie się 10 września w dwóch turach: między 9.00 a 12.00 oraz od 13.00 do 16.00. Aby wziąć udział w warsztatach należy się zarejestrować – na maile z Waszymi zgłoszeniami czekamy do 4 września, wysyłajcie je na adres bartlomiej@wnukconsulting.pl (podajcie imię i nazwisko oraz numer telefonu). Jeżeli liczba chętnych przekroczy założony przez nas górny pułap, potwierdzenie otrzymają osoby, które zgłoszą się jako pierwsze. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu warsztatów ze względu na warunki pogodowe.

Warsztaty połączone są z konkursem fotograficznym, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody pieniężne oraz rzeczowe. Fotografie wykonane podczas Fotospaceru w Bażantowie będzie można zgłaszać w kategoriach: fotografia kolorowa, fotografia czarno-biała oraz samochód i modelka. Jury konkursu nagrodzi autorów najlepszych z nich. Swoją nagrodę wręczą również internauci.

Organizatorem warsztatów fotograficznych i konkursu jest spółka Millenium P.Płoskoń, K.Lasoń Spółka Jawna, a partnerem Porsche Inter Auto Polska. Szczegółowy regulamin konkursu fotograficznego oraz wzór umowy licencyjnej znajdziecie na stronie internetowej magazynu PLACE.
http://magazynplace.pl/regulamin-konkursu-fotospacer-w-bazantowie/

Więcej informacji znaleźć można na facebookowej stronie wydarzenia.

[publikacja: 7 września 2016]

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl