Śląskie Trendy

Forum Gliwice zaprasza do świata LEGO®

Przez dwa dni, 30 i 31 marca w Centrum Handlowym FORUM w Gliwicach fani klocków LEGO® znajdą niemal rajską atrakcję. Będą bezpłatne strefy z klockami, ogromne figury LEGO®, a także jedyne poza Legolandem elektryczne samochodziki dla dzieci. LEGO® przeniesie się również do świata VR.


W strefie VR będzie można wirtualnie spróbować rozrywki prosto z duńskiego parku LEGOLAND. Organizatorzy przygotowali również konkursy z cennymi nagrodami, w których nagrodą główną jest rodzinny pobyt w LEGOLAND® Billund Resort.

– LEGOLAND® Billund Resort to po Kopenhadze drugi pod względem popularności region turystyczny w Danii – przypomina Marek Thorz, rzecznik prasowy CH FORUM. – Położony w samym jej sercu, na całej szerokości kraju – od wybrzeża Bałtyku po Morze Północne – stanowi efekt współpracy 7 gmin: Billund, Varde, Esbjerg, Vejen, Vejle, Kolding i Middel-fart. Każda z nich przyciąga zwiedzających wyjątkowymi atrakcjami dla dzieci i rodziców oraz szeroką bazą noclegową, a wszystko to w otoczeniu natury – dodaje.

Bogatą listę atrakcji LEGOLAND® Billund Resort otwiera kultowy park rozrywki LEGOLAND, ale to nie jedyny magnes przyciągający turystów. Jest ich całe mnóstwo: ZOO safari, wioska wikingów, spacer szczytem mostu na wysokości 60 m n.p.m., najstarsza starówka w Skandynawii, zabytki wpisane na listę UNESCO, a także nurkowanie, plażowanie, czy spanie w hamakach zawieszonych na drzewach.

Czyste plaże, fascynujące historie wikingów i nordyckich królów czy uroki małych duńskich miasteczek to tylko niektóre z powodów, dla których przyjeżdżają tu turyści z całej Europy. Przedsmak tego czeka wszystkich w CH FORUM 30 i 31 marca.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750