Śląskie Trendy

Forum Gliwice: Witajcie w naszej bajce

Do świata kultowej Akademii Pana Kleksa zaprasza od czwartku do poniedziałku gliwickie Centrum Handlowe Forum. Wraz z Ambrożym Kleksem dzieci i ich rodzice oddadzą się beztroskiej, między pokoleniowej zabawie.


Czas, jaki dzieci spędzą w bajkowym świecie Kleksa, to mniej więcej godzina. Już przy wejściu do Akademii (główna scena CH FORUM, parter, blisko wejścia głównego), otrzymają piegi i kotyliony, dzięki czemu będą pełnoprawnymi uczniami szkoły Pana Kleksa.

Jakie nauki w niej odbiorą? Dokładnie te, które pamiętamy z bajki naszego dzieciństwa: będą zajęcia… kleksografii, czytanie kultowych bajek oraz wspólne śpiewanie przebojów znanych z filmu. Będą także alchemiczne pokazy, w wyniku których powstanie słynna w Akademii Jadalna Zupa. Dzieci wykonają też zwierzaki z modeliny i zostaną poczęstowane watą cukrową oraz lentilkami – dropsami na dobry sen. Do domu każdy uczestnik wróci z pamiątkowym dyplomem.

Udział w zabawie jest bezpłatny. Akademia Pana Kleksa w CH FORUM dostępna będzie od czwartku do poniedziałku (24-28 stycznia), do godz. 18:00. W dni powszednie od godz. 11:00, w sobotę i niedzielę od godz. 12:00

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750