Śląskie Trendy

Festiwalu Country w TWINPIGS już w ten weekend

Drugi czerwcowy weekend spędzimy w rytmach muzyki Country! Miasteczko Westernowe TWINPIGS w dniach 10-11 czerwca organizuje piątą, jubileuszową edycję jedynego na południu Polski festiwalu Muzyki Country.

 W trakcie 2 dni festiwalowych wystąpi 10 wykonawców z Polski, Czech, Francji oraz oczywiście Stanów Zjednoczonych

 Program festiwalu wypełnią takie wydarzenia jak 40-lecie zespołu Babsztyl czy koncerty: Alicji Boncol, Honky Tonk Brothers, Cash Flow oraz występ amerykańskich gwiazd – Buddiego Jewella i Jeff’a Shiffman’a z zespołem Box Canyon. Całość poprowadzi lider zespołu Honky Tonk Brothers, Robert Rybczyński.

 Start w sobotę o godzinie 16:00. Wstęp na oba dni festiwalu jest bezpłatny

 – Naszym celem jest propagowanie kultury country w Polsce. Dlatego przez cały rok wraz z naszymi partnerami ze środowisk i stowarzyszeń promujących świat kowbojów czy Indian organizujemy imprezy kulturalne i edukacyjne. Bezpłatny wstęp na nasz festiwal to nie tylko forma promocji dla wszystkich, którzy zdecydują się bawić razem z nami, ale również rodzaj podziękowania właśnie dla tych animatorów i środowisk, które wspierają nas już od lat – podkreśla Wojciech Kufel, Manager Zarządzający w Miasteczku Westernowym TWINPIGS.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl