Śląskie Trendy

Festiwal Muzyki Niemechanicznej AROUND THE ROCK

W sobotę i w niedzielę, 13 i 14 czerwca w Parku im. Piotra Furgoła w Czerwionce Leszczyny odbędzie się XIII Festiwal Muzyki Niemechanicznej AROUND THE ROCK. W programie m.in. koncerty takich grup, jak Strachy Na Lachy, GRABAŻ, Luxtorpeda  i PIDŻAMA PORNO.

Rozkład jazdy #ATR2015!
14:00 – 14:35 Keskese
14:35 – 15:10 Animators
15:10 – 15:45 Sarang
15:45 – 16:20 Katedra
16:20 – 16:55 Black Radio
16:55 – 17:30 Call The Wolf
17:30 – 18:05 Dead On Time
18:05 – 18:40 Sielska

19:30 ► Underground
21:00 wręczenie nagród
21:30 ► PIDŻAMA PORNO! (Strachy Na Lachy | GRABAŻ | PIDŻAMA PORNO)
23:30 ► Luxtorpeda OFFICIAL
02:00 zakończenie

Zespoły konkursowe oceniać będzie jury w składzie:
► Mariusz Owczarek – Mało Obiektywnie, Trójka – Program 3 Polskiego Radia
► Zbigniew Zegler – Universal Music Polska, Program 1 Polskie Radio,Eklektykon, Program Muzyczny
► Tomasz Kasprol Kasprzyk – Antyradio, Radio ZET, Kasprologia

Bilety w cenie 15 zł w przedsprzedaży oraz 25 zł w dniu koncertu do nabycia w kasie CKE Czerwionka – Leszczyny oraz na stronie www.ckecl.pl/kup-bilet.

Przedsprzedaż internetowa biletów potrwa do 8 czerwca (poniedziałku) do godziny 12:00 (bilety będą nadal dostępne do kupienia w kasie CKE).

Dla dzieci do lat 10 wstęp na festiwal jest bezpłatny (za okazaniem dokumentu).

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750