Śląskie Trendy

Ferie w Legendii

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko, po sukcesie pierwszej edycji Winter Legendii, ponownie otworzy swoje bramy dla gości zimą. Tym razem pretekstem będą ferie zimowe, które w chorzowskim parku rozrywki potrwają od 9 do 24 lutego. W tych dniach, podobnie jak w grudniu, działać będzie część atrakcji, w tym Jama Bazyliszka i Legendia Flower.


Ferie zimowe tuż tuż, ale nie wszystkie dzieci z aglomeracji śląskiej będą miały możliwość wyjazdu na narty lub zimowiska. Co zrobić z wolnym czasem? Na przykład odwiedzić Legendię Śląskie Wesołe Miasteczko, które zdecydowało się na kolejną edycję swojej zimowej odsłony. – Winter Legendia, którą zaproponowaliśmy naszym gościom na przełomie grudnia i stycznia cieszyła się sporym zainteresowaniem. Była to swego rodzaju próba „oswojenia” mieszkańców aglomeracji z zabawą w wesołym miasteczku zimą i, ku naszej ogromnej radości, spotkała się ona z pozytywnym odbiorem. Otrzymaliśmy wiele pytań o to, czy otworzymy nasze bramy w czasie ferii, dlatego zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom – mówi Izabela Kieliś, local commercial manager w Legendii.

Winter Legendia: edycja FERIE obędzie się w dniach od 9 do 24 lutego. Park czynny będzie w tym czasie codziennie od 12:00 do 18:00. Działać będą wybrane atrakcje ze stref Magical Village, Valley of Dreams i Magical Forest. Wśród tych najpopularniejszych Bazyliszek, Gaj Urwisów, Legendia Flower oraz Tea Cups. Bilety można będzie nabyć w kasach parku w cenie 25 zł (dzieci, które nie ukończyły 3 roku życia wejdą za symboliczną złotówkę) lub poprzez system Gopass.pl w korzystniejszej cenie 19 zł.

To nie wszystko. Chorzowski park rozrywki w czasie ferii proponuje również romantyczny i zarazem bardzo wyjątkowy sposób na spędzenie tegorocznych Walentynek. 14 lutego zakochane pary będą miały do wyboru jedną z dwóch opcji.

– W tym szczególnym dniu proponujemy zakochanym przejażdżkę na Legendii Flower, która potrwa 20 minut i może stanowić niezapomniany początek do najbardziej romantycznego wieczoru w roku. Każda para otrzyma dla siebie gondolę na wyłączność, a do tego w pakiecie grzane wino lub gorącą czekoladę, różyczkę dla partnerki i pamiątkowe zdjęcie. Natomiast ci, którzy chcieliby spędzić w Legendii nieco więcej czasu, mogą zdecydować się dodatkowo na romantyczną kolacją w bistro „Pod Zielonym Pazurem” – mówi Izabela Kieliś.

Liczba miejsc na walentynkową przejażdżkę Legendią Flower oraz przejażdżkę w pakiecie z kolacją jest ograniczona. Szczegóły dotyczące wydarzenia oraz rezerwacji znajdziecie na stronie www.legendia.pl/walentynki2019

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750