Śląskie Trendy

Fashion Inside Świętochłowice 2016

To dopiero druga edycja FASHION INSIDE | Świętochłowice, którego główną ideą jest promowanie talentów, związanych z szeroko pojętą sztuką i modą, których pasja daleka jest od utartych nurtów i schematów, do których próbują przyzwyczaić nas Mass Media.

Tego jednego, wyjątkowego dnia Świętochłowice staną się stolicą mody.

Dokładnie 12 marca Centrum Kultury Śląskiej Zgoda zaprasza na niezwykłe wydarzenie. Fashion Inside | Świętochłowice to druga edycja prestiżowej imprezy, zorganizowanej z okazji Dnia Kobiet. Od godziny 18 będziecie mieli okazję zobaczyć w akcji najlepszych modeli oraz piękne modelki, ubrane w światowe marki takie jak Alkai, Katarzyna Romańska, Blue Shadow, Grażyna Pander – Kokoszka. Na miejscu pojawią się wielcy kreatorzy mody, których do tej pory znaliście tylko z pierwszych stron gazet! Zawodowi fryzjerzy i wizażyści oraz sztab specjalistów stworzą niesamowite widowisko, które zapamiętacie na długo. W programie m.in. koncert Antka Smykiewicza, zespołu The Chance oraz kwartetu Filharmonii Śląskiej AMBIENTE, konkurs wizytówkowy i bankiet. Niezapomniane wrażenia gwarantowane! Impreza została objęta honorowym patronat prezydent miasta Dawida Kostempskiego.

HISTORIA

Świętochłowice – kilkudziesięciotysięczne miasto położone w sercu aglomeracji górnośląskiej, powoli budzi się z letargu wywołanego restrukturyzacją przemysłu, gdy zlikwidowane zostały prawie wszystkie zakłady przemysłowe miasta. Dzieje się tak m.in. dzięki nowym inwestycjom w kulturę, takim jak Muzeum Powstań Śląskich czy powstały obiekt kultury Dwie Wieże. Włącza się w ten nurt świętochłowickie Centrum Kultury Śląskiej usytuowane w malowniczym parku ze starym drzewostanem. Sala widowiskowa CKŚ (ok. 400 miejsc siedzących z możliwością aranżacji przestrzeni wnętrza) ma po raz pierwszy stać się miejscem profesjonalnego pokazu mody.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl