Śląskie Trendy

FAMILY ACTIVE DAY W GALERII KATOWICKIEJ

Na Family Active Day, który odbędzie się 2 września, Galeria Katowicka zaprasza na Plac Szewczyka. Trzecia już odsłona wydarzenia, będącego rozgrzewką przed zbliżającymi się targami FitLife Expo 2017, skierowana jest szczególnie do rodzin. Zaplanowano szereg aktywności, konkursów, zabaw i nietypowych konkurencji, a także bezpieczny tor Crossfit dla najmłodszych. Gościem specjalnym będzie „Warszawski Koks”, niezwykle popularni ambasadorzy naturalnej kulturystyki i fitnessu, znani m.in. z kanału YouTube. Dodatkowo, biorąc udział w akcji, można będzie pomóc zwierzętom, podopiecznym Fundacji Przystanek Schronisko.

 W najbliższą sobotę, 2 września, nie zabraknie okazji do wspólnych zabaw, treningów, skorzystania z porad ekspertów, a także mnóstwa dobrej rozrywki i energii. Atrakcyjne wydarzenia na Pl. Szewczyka startują już od godz. 11.00. Równolegle odbywać się będzie gra terenowa z nagrodami dla każdego, kto ją ukończy, gry i zabawy siłowe (hantle, wyciskanie, kettlebell, sztangielki), w trakcie których ochotnicy będą mogli zmierzyć się
z profesjonalnymi zawodnikami sportów siłowych, liczne konkursy z nagrodami, konsultacje z ekspertami z dziedziny dietetyki i rehabilitacji. Będą typowo rodzinne konkurencje, malowanie dziecięcych buziek, a także dziecięca strefa chill-out.

Family Active Day to także wspólny, rodzinny trening funkcjonalny z Fitnessia Step&Dance School, rodzinne konkurencje sprawnościowe z Silesia Rebels, śląską drużyną futbolu amerykańskiego, quizy, a także nowość – ćwiczenia z trenerem na małych rogalach oraz Crossfit for Kids, bezpieczny tor przeszkód dla najmłodszych.

– Na Family Active Day zapraszamy wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Będzie mnóstwo atrakcji i zabaw z nagrodami. Chcemy pokazać, że bycie aktywnym dostępne jest dla każdego, bez względu na wiek i kondycję. Sobotnie wydarzenie to także okazja, by bezpłatnie skorzystać z pomiarów i konsultacji specjalistów z zakresu dietetyki, rehabilitacji i urody. Prawidłowa dieta oraz odpowiednia opieka fizjoterapeutów i właściwa pielęgnacja ciała są przecież niezbędnym elementem dbania o swoją formę i pozwalają w pełni cieszyć się wypracowaną sylwetką – zachęca Aleksander Poltier, marketing manager Galerii Katowickiej. – W trakcie wydarzenia chcemy też pokazać, że trenowanie to także dobra zabawa. Organizator wydarzenia zaplanował wiele nietypowych konkursów, tak, by każdy tego dnia znalazł coś dla siebie – dodaje.

Ważnym punktem Family Active Day będzie również akcja charytatywna, prowadzona przez przedstawicieli Fundacji „Przystanek Schronisko”. W sklepie Leopardus w Galerii Katowickiej pojawią się specjalne kosze, do których będzie można przekazywać karmę czy zabawki dla podopiecznych fundacji. Można też będzie porozmawiać o adopcjach zwierząt, a na swój dom czekać będą  dwa psy i koty z fundacji.  

Atrakcją wieczoru będzie spotkanie z „Warszawskim Koksem”, popularnymi fit-youtuberami, mającymi na swoim kanale ponad 250 tys. fanów. Spotkanie rozpocznie się o 16.00 i potrwa do 17.00.

Dzień pełen wrażeń zakończy się około 18.00 rozdaniem nagród dla zwycięzców poszczególnych konkurencji.

Family Active Day w Galerii Katowickiej to ostatnie już, trzecie z zaplanowanych wydarzeń, zapowiadających targi FitLife Expo 2017.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750