Śląskie Trendy

Europa zakipi od testosteronu

Dziś i jutro w gliwickiej Europie Centralnej impreza tylko dla mężczyzn, choć z udziałem kobiet, a zwłaszcza jednej – Natalii Siwiec. Nie zabraknie również innych męskich atrakcji o tematyce motoryzacyjnej. W kanon ten zapewne wpisze się również myjnia, w której w niedzielę pracować będą piękne dziewczyny. Więcej dodawać nie trzeba – Męski Świat w Europie Centralnej.

Modelka Natalia Siwiec pokaże facetom, czym tak naprawdę jest męski świat. Na weekend z ogromną dawką testosteronu, z myjnią pełną uroczych dziewcząt i zlotem niezwykłych aut zaprasza 26 i 27 kwietnia gliwicka Europa Centralna. W gronie gości specjalnych będzie także Patryk Mikiciuk, specjalista od zabytkowych pojazdów z TVN Turbo.

W ostatni weekend kwietnia zaczynamy naszą specjalną akcję szczególnie adresowaną do panów, którzy są częstymi gośćmi w Europie Centralnej – mówi Monika Magner, dyrektor Europy Centralnej. – Specjalnie z myślą o nich przygotowaliśmy nie tylko prezentacje i pokazy różnorodnych samochodów, spotkania ze sportowcami i ekspertami, ale również ogromną dawkę adrenaliny i wyzwań, które będą czekały zarówno na terenie centrum oraz na naszym parkingu. Przez nadchodzące dwa weekendy będziemy odkrywać różne oblicza współczesnych mężczyzn, ich pasji i zainteresowań.

Gościem specjalnym akcji „Męski Świat” w sobotę 26 kwietnia będzie modelka Natalia Siwiec. Od godz. 14.00 będzie można spotkać ją na terenie centrum i poznać kulisy codzienności życia celebrytki. Z kolei w niedzielę 27 kwietnia wszystkim miłośnikom motoryzacji wsparciem będzie służył Patryk Mikiciuk z TVN Turbo. Tego specjalistę od pojazdów zabytkowych, eksperta filmowego i kolekcjonera pojazdów z minionych epok będzie spotkać m.in. podczas prezentacji zabytkowych samochodów na ekspozycji Muzeum Motoryzacji PRL-u, które jest patronem pierwszej odsłony akcji „Męski Świat”.

W sobotę i niedzielę na terenie Europy Centralnej będzie funkcjonować także specjalna myjnia samochodowa, w której oprócz profesjonalnego zadbania o czystość samochodu będzie można także spojrzeć głęboko w oczy polerującej go dziewczynie. Każdy, kto oglądał film „O czym marzą faceci” z pewnością poczeka z pielęgnacją swojego krążownika szos do weekendu. Nie lada gratka czeka również na miłośników wyjątkowych samochodów. Oprócz prezentacji Muzeum Motoryzacji PRL-u na terenie parkingu będzie odbywać się Moto Zlot. Podczas niego nie zabraknie konkursów z konkretnymi nagrodami: właściciel Miss Zlotu wyjedzie bogatszy o 2000 złotych, a kierowca Miss Korozji z 500 złotymi. Na taką samą nagrodę może liczyć Driver American Dream, czyli Najbardziej Amerykańskiego Auta Ever. Nieodpłatne zgłoszenia na zlot odbywają się drogą mailową na adres w.kusaj@mindprogress.pl Każdy uczestnik zlotu otrzyma pamiątkową koszulkę i wlepkę.

W niedzielę 27 kwietnia restauracja B-Man zaprasza także na ostatnia prezentacja z cyklu „Stand Up Comedy, czyli o wilku mowa”. Na pełen bezkompromisowego języka występ w wykonaniu Karola Kopca, zapraszamy o godzinie 20:00. Bilety w cenie 20 złotych do nabycia w restauracji B-Man.

Nie tylko miłośników sportu i kultury zapraszamy do udziału w Funduszu Małych Grantów Europy Centralnej. Na projekty społeczne realizowane w Gliwicach, Zabrzu i powiecie gliwickim można otrzymać nawet 2.000 złotych netto. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia za pomocą specjalnego formularza dostępnego na stronie www.europacentralna.eu Tam można zapoznać się także ze szczegółowym regulaminem Funduszu adresowanego do szkół, instytucji publicznych, organizacji pozarządowych i innych osób, które chcą zmienić życie społeczności, w której funkcjonują lub działają.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl