Śląskie Trendy

„Etykieta Biznesu…” I. Kamińskiej Radomskiej – konkurs z nagrodami

Nakładem wydawnictwa Studio EMKA wyszła właśnie książka Ireny Kamińskiej-Radomskiej, jednej z mentorek programu Projekt Lady, zatytułowana Etykieta Biznesu, czyli międzynarodowy język kurtuazji. Dla naszych Czytelników mamy egzemplarz do wygrania.


W Nowy Rok warto wejść z nową wiedzą. Tę z pewnością dostarczy książka Ireny Kamińskiej-Radomskiej.

Książka jest praktycznym zestawem porad na każdą okazję – od spotkań biznesowych, przez sposób prowadzenia rozmów telefonicznych i korespondencji, po przyjęcia na stojąco i przy stole. Autorka porusza kwestie właściwie dobranego stroju do okazji, tłumaczy mowę ciała i doradza, jak odnaleźć się w wielu sytuacjach, które spotykają nas na co dzień.

Etykieta biznesu jest zbiorem zasad, właściwych zachowań w życiu zawodowym i społecznym. Okres globalizacji, rozwój międzynarodowych kontaktów służbowych oraz dążenia wielu krajów do równouprawnienia mężczyzn i kobiet zrodziły potrzebę stworzenia  uniwersalnych zasad, które byłyby podobnie interpretowane na arenie międzynarodowej i miałyby zastosowanie w biznesie. Ta książka to także doskonały pretekst do rozmów o tym, jak przygotować się do ważnych spotkań, jak wyprawić wymarzone przyjęcie weselne i zadbać o savoir vivre przy stole, czy wreszcie, jak urządzić idealne święta.

Książkę polecają Małgorzata Rozenek-Majdan, czy Filip Chajzer.

Aby wziąć udział w konkursie, należy do 31 grudnia 2020 na adres redakcja@slaskietrendy.pl przesłać odpowiedź na pytanie: czego, Waszym zdaniem, nie należy robić na spotkaniu biznesowym.

 

W dodatkowej puli nagród znajdują się książki:

  • „Myślenie pytaniami” – Marilee Adams
  • „Jak przestać się martwić i zacząć żyć” – Dale Carnegie
  • „Projekt szczęście” – Gretchen Rubin

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl