Śląskie Trendy

Erith zagra w Wielki Czwartek!

Jej kariera rozwija się w bardzo imponującym tempie! Podczas blisko dwudziestu koncertów, jakie zdążyła zagrać od momentu, gdy pół roku temu po raz pierwszy stanęła przed publicznością, jej repertuar poszerzył się prawie dwukrotnie! Pod wrażeniem jej twórczości są nie tylko dziennikarze muzyczni, ale też inni artyści z branży. Ma za sobą supporty prze The Dumplings i występy na takich imprezach, jak Europejskie Targi Muzyczne CJG, City Sound Showcase i Ars Cameralis. Wiosna zapowiada się dla niej bardzo pracowicie! W Wielki Czwartek o 22.00 zagra w katowickim klubie Prepar (ul. Mariacka 31), a w kwietniu oprócz kilku koncertów klubowych czekają ją występy na Alter Feście i na Spring Breaku! 

Występom Erith zawsze towarzyszy magiczna atmosfera, a każdy koncert młodej gliwiczanki jest dla publiczności podróżą po Wszechświecie, z której nikt nie chce wracać! Erith występując solowo imponuje niezwykłą podzielnością uwagi. Śpiewa, gra na abletonie, na gitarze, a do tego zapętla za pomocą loopera swój wokal i poszczególne dźwięki instrumentów, które razem tworzą piękną całość.
Ostatnio jej twórczość spodobała się Julii Marcell, więc bardzo możliwe, że będziemy mogli zobaczyć Erith na kilku koncertach promujących płytę Proxy. Jest już pewne, że Erith pojawi się też przed zespołem Rebeka, podczas ich koncertu we wrocławskim Starym Klasztorze!
Więcej info o koncercie w Katowickim Preparze: https://www.facebook.com/events/522248017955857/
Najświeższe informacje o koncertach pojawiają się na FB: www.facebook.com/erithiu
Tagi:     ,

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl