Śląskie Trendy

ENEMEF: NOC IGRZYSK ŚMIERCI – konkurs z biletami

Na specjalne życzenie fanów, w kwietniu odbędą się powtórki maratonów dwóch najpopularniejszych repertuarów ostatnich lat – Igrzysk Śmierci oraz Hobbita. Na pierwszy z ENEMEF-ów zapraszamy już w piątek, 17 kwietnia.

Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Aby wziąć udział w losowaniu należy do 15 kwietnia na adres konkursy@slaskietrendy.pl przesłać odpowiedź na pytanie: w jakiej kategorii zostały w tym roku nominowane Igrzyska Śmierci do nagrody Złoty Glob? Pamiętajcie, żeby podpisać odpowiedź. Poinformowanie zwycięzców ułatwią nam ich numery telefonów.

Już 17.04 podczas Nocy Igrzysk Śmierci na wielkim ekranie pojawią się trzy części filmowej adaptacji słynnej powieści autorstwa Suzanne Collins, która zdobyła miliony fanów na całym świecie. „Igrzyska śmierci” mają porywającą akcję, świetne efekty specjalne oraz wyrazistych bohaterów, w których wcielają się doskonali aktorzy, m.in. zdobywcy Oscarów: Jennifer Lawrence i Philip Seymour Hoffman. Ta noc to gwarancja wielkich emocji, a także rozrywki na najwyższym poziomie.

Tydzień później 24.04 odbędzie się powtórka epickiej Nocy Hobbita.

Repertuar Nocy Igrzysk Śmierci:

– Igrzyska śmierci

– Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia

– Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1.

Więcej informacji o ENEMEFie:

http://www.enemef.pl

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl