Śląskie Trendy

ENEMEF: Noc Horrorów – konkurs z biletami

7 września w sieci Multikino odbędzie się mrożąca krew w żyłach Noc Horrorów z premierą „Zakonnicy” oraz dwiema częściami „Obecności”! Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia na to wydarzenie do zabrzańskiego Multikina.


ENEMEF: Noc Horrorów to jedno z najbardziej przerażających i demonicznych wydarzeń kinowych tego roku! Na wielkim ekranie pojawią się trzy mrożące krew w żyłach filmy z uniwersum Obecności, w tym wyczekiwana premiera „Zakonnicy”. To najlepsze horrory ostatnich lat – każdy z nich gwarantuje potężną dawkę adrenaliny i mocnych wrażeń. Złowrogie siły, upiory i duchy z piekła rodem zawładną mrokiem kinowej sali i napędzą strachu nawet największym śmiałkom. Ta noc jest dedykowana tylko widzom o stalowych nerwach! Oto repertuar:

– ZAKONNICA – PREMIEROWO!

– OBECNOŚĆ

– OBECNOŚĆ 2

Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Aby wziąć udział w losowaniu jednego z nich, należy do wtorku, 4 sierpnia na adres konkursy@slaskietrendy.pl przesłać odpowiedź na pytanie: co przeraża Was w… rozpoczęciu roku szkolnego. 

Więcej informacji o ENEMEFie:

http://www.enemef.pl

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl