Śląskie Trendy

ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów – konkurs z biletami

W piątek, 28 października w sieci Multikino powieje grozą… W ramach ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów zobaczymy: makabryczny DIABELSKI MŁYN – przedpremierowo tylko na ENEMEFie!, psychodeliczny WIDZĘ, WIDZĘ, tajemniczy i mroczny KIEDY GASNĄ ŚWIATŁA oraz odważny i ekstremalny SUMMER CAMP. Dla naszych Czytelników mamy zaproszenia na to wydarzenie do zabrzańskiego Multikina.

ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów to już coroczna tradycja. W ostatnią piątkową noc października miłośnicy mocnych wrażeń zgromadzą się w spowitych mrokiem kinowych salach, aby wspólnie oglądać przerażające filmy grozy, które w ostatnim czasie pojawiły się w polskich kinach. Tej nocy z ciemności wyłonią się przyprawiające o dreszcze potworne kreatury i napawające głębokim lękiem demoniczne upiory, a z wielkiego ekranu obficie poleje się krew. To wydarzenie dedykowane jest wyłącznie dla widzów o mocnych nerwach!

 

Więcej informacji o ENEMEFie: http://www.enemef.pl

Aby wziąć udział w losowaniu podwójnych zaproszeń, należy do wtorku, 25 października na adres konkursy@slaskietrendy.pl przesłać odpowiedź na pytanie: co budzi w Was grozę? Nie zapomnijcie podpisać maili!

2016-10_noc_grozy_i_horrorow_825

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl