Śląskie Trendy

ENEMEF: Maraton X-Men. Konkurs z biletami

3 marca w sieci Multikino odbędzie się Maraton X-Men z premierą Logan: Wolverine. Wyświetlone zostaną również dwie inne części serii. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia na to wydarzenie do zabrzańskiego Multikina. 

ENEMEF: Maraton X-Men to cała noc w świecie legendarnych supermutantów! Oderwij się od codziennej rzeczywistości i przeżyj niesamowite przygody wraz z postaciami serii kultowych komiksów Marvel Comics! U boku słynnego, wojowniczego Wolverine’a poznasz fantastyczne historie, zobaczysz widowiskową akcję i zachwycisz się nietypowymi zdolnościami bohaterów, a do tego popłaczesz się ze śmiechu przy ich ciętych dialogach. Ta noc to doskonała zabawa, która przebije szarość zimowych dni niczym szpony z adamantium. Jednocześnie to wyjątkowa okazja, aby obejrzeć premierowo wyczekiwany film „Logan: Wolverine” wraz z dwoma innymi filmami serii!

W repertuarze znalazły się:

– WOLVERINE,

– X-MEN: PRZESZŁOŚĆ, KTÓRA NADEJDZIE,

– LOGAN: WOLVERINE – premierowo!

Więcej informacji o ENEMEFie:

http://www.enemef.pl

 

Bilety w cenie od 25 do 32 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

DLA NASZYCH CZYTELNIKÓW MAMY PODWÓJNE ZAPROSZENIE NA TO WYDARZENIE. ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W LOSOWANIU JEDNEGO Z NICH, NALEŻY DO WTORKU, 28 LUTEGO NA ADRES konkursy@slaskietrendy.pl przesłać odpowiedź na pytanie: kto wcielił się rolę dziewczynki, towarzyszki Logana w najnowszej odsłonie sagi o mutantach? 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl