Śląskie Trendy

Ekstremalny finał Ekstremalnej Europy Centralnej

Ewolucje w powietrzu, skoki na dmuchaną poduchę i wiele emocji pełnych adrenaliny. Tak zapowiada się najbliższa sobota, podczas której odbędzie się finał akcji „Europa Centralna Ekstremalnie”. 

 – Cieszy nas zainteresowanie naszą akcję ze strony mieszkańców Śląska – wyjaśnia Monika Magner, dyrektor Europy Centralnej. – Podczas dwóch pierwszych odsłon naszego projektu bawiło się z nami kilka tysięcy osób. Dlatego na zakończenie naszego projektu pełnego adrenaliny zapraszamy na powtórzenie najbardziej popularnych wyzwań, które serwowaliśmy podczas sierpniowych weekendów. Cieszy nas także szczególnie zainteresowanie naszych najmłodszych gości różnego rodzaju aktywnościami sportowymi.

Finał „EC Ekstremalnie” rozpoczyna się 23 sierpnia o godz. 13:00. Nie zabraknie wtedy okazji do skorzystania ze skoków na ogromną dmuchaną poduchę. O godz. 15:00 rusza konkurs best-trick na ciekawe rowerowe ewolucje prezentowane w specjalnie wydzielonej przestrzeni. Miłośników adrenaliny szczególnie zapraszamy od godz. 16:00 – wtedy na ogromną, dmuchaną poduchę będzie można skoczyć ze ustawionej zwyżki. Czy będzie można poczuć wiatr we włosach? O tym przekonają się miłośnicy emocji w wersji hard. Nie zabraknie również specjalnej strefy dla najmłodszych. Pod opieką animatorów będą mogli korzystać z różnego rodzaju sportowych aktywności, a dla milusińskich przygotowano także różnego rodzaju dmuchane konstrukcje, a także okazję do postawienia pierwszych korków na trickboardach, longboardach i batutach.

Każdy czwartek w Europie Centralnej to również okazja do bezpłatnego oglądania najlepszych światowych filmów na specjalnym stumetrowym ekranem z nagłośnieniem hybrydowym. Tym razem 21 sierpnia o godz. 21:00 zobaczymy kultowy film „RED” o burzliwych losach emerytowanych agentów CIA w reżyserii Roberta Schwentkego. Będzie to okazja do spotkania się z gwiazdami Hoolywood w nieco ekstremalnej odsłonie. W filmie emitowanym przed gliwickim Centrum wystąpią m.in. Bruce Willis, Morgan Freeman i John Malkovich.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl