Śląskie Trendy

Ekranolatki do kina!

Przed Wami długo wyczekiwane ferie. Wypocznijcie na nich w twórczy sposób. Najlepiej byłoby oderwać choć na chwilę od laptopów, tabletów, komórek i wszelkich ekranów. Niewykonalne? No dobra. Skoro trudno Wam wyobrazić sobie dzień bez ekranu zachęcamy, żeby przenieść się przed ten duży, czyli kinowy, od którego wszystko kiedyś się zaczęło. A co? O tym przekonacie się odwiedzając w czasie ferii gliwickie kino AMOK.

Będą oczywiście filmy, w pierwszym tygodniu duże, wysokobudżetowe hity dla każdego, w drugim skromne, ale jakże wartościowe, festiwalowe kino europejskie. Oprócz tego, Ci którzy zechcieliby zobaczyć, jak to się robi mogą zapisywać się na warsztaty obrazu lubdźwięku. Dla młodszych przygotowaliśmy 13-go w piątek – NOC 13+. Dla starszych, którym niedługo stuknie 18+ – korki z IDĄ.

 

Na zakończenie spotkamy się, aby się pośmiać na Brzdącu – z muzyką na żywo!

Zostań jurorem filmowym!

W drugim tygodniu ferii pokazujemy wspaniałe, różnorodne filmy, prezentowane na zagranicznych festiwalach, rzadko obecne na naszych ekranach. Dlatego warto je obejrzeć u nas. Zachęcamy Was do wydania własnego werdyktu na ich temat. Po każdym seansie dostaniesz od nas karteczkę, napisz na niej w 3 zdaniach, dlaczego film Ci się podobał. Najciekawsze wypowiedzi opublikujemy. Do wygrania: zaproszenia na specjalny pokaz Brzdąca – z muzyką na żywo, książki oraz filmy na dvd.


Na warsztaty obowiązują zapisy:
biuro: 32 238 25 01
biuro@amok.gliwice.pl

ferie-15-www-v1

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl