Śląskie Trendy

Egurrola Challenge

Już 2 lutego w Silesia City Center zobaczymy wyjątkowy turniej tańca – Egurrola Challenge. Tancerze z katowickiej szkoły Egurrola Dance Studio zmierzą się w walce o medale w najbardziej efektownych stylach tanecznych i pokażą, czego nauczyli się w ciągu ostatniego semestru. Nie zabraknie także atrakcji dla publiczności. Gościem specjalnym będzie założyciel szkoły – Agustin Egurrola. 


W sobotę 2 lutego w Silesia City Center królować będzie taniec, emocje i pozytywna energia. Podczas Egurrola Challenge swoje choreografie zaprezentują soliści, duety i grupy reprezentujące szkołę Egurrola Dance Studio w Katowicach. Młodzi tancerze zaprezentują się w najbardziej widowiskowych stylach tanecznych, m.in.  hip hopie, tańcu nowoczesnym oraz tańcu jazzowym. W tym niezwykle roztańczonym dniu nie zabraknie także atrakcji i niespodzianek dla publiczności. W Silesia City Center pojawi się  założyciel szkoły – Agustin Egurrola, który wręczy nagrody najlepszym tancerzom. Będzie to świetna okazja, by porozmawiać z popularnym choreografem, otrzymać autograf oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

– Z ogromną dumą po raz kolejny organizujemy Egurrola Challenge w Katowicach. To niezwykłe taneczne wydarzenie pokazuje nam, jak wiele radości przynosi tancerzom udanym pokaz, a satysfakcja z występów to ogromna nagroda dla wielu małych mistrzów. Dlatego wspólnie z Silesia City Center tworzymy przestrzeń, która pomoże im spełniać marzenia i czerpać radość z tańca. – mówi Agustin Egurrola choreograf, właściciel sieci szkół tańca Egurrola Dance Studio.

Zachęcamy do oglądania pokazów i dopingowania młodych tancerzy występujących w turnieju Egurrola Challenge. ­­­­

Zarezerwujcie swój czas. Zaproście znajomych. Czekamy na Was!

Więcej informacji na stronie www.egurrola.com

Tagi:    

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750