Śląskie Trendy

Edi Sanchez na 2 urodziny Mariny Gliwice

Tak, tak minęły już dwa lata odkąd na Kanale Gliwickim otwarta została Marina Gliwice. Z tej okazji, 3 maja, jej właściciele zapraszają na energetyczny koncert kolumbijskiego artysty, Edi Sancheza. To nie jedyna atrakcja tego wieczoru.

Na urodzinowe party Marina Gliwice zaprasza już o godz. 15. Wtedy zorganizowane zostaną konkursy i zabawy dla dzieci, będzie również okazja popływać motorówką po porcie. O 16.30 odbędzie się chrzest nowych dwóch jednostek pływających  w tym drewnianego galara odrzańskiego doskonałego na wycieczki po Kanale Gliwickim. O 17 wystąpi  Edi Sanchez z Kolumbii, który rozgrzeje publiczność gorącymi rytmami latino, będą tańce i  świetna zabawa. W przerwie koncertu tort urodzinowy. Na zakończenie wspólne szantowanie.

Edi Sánchez urodził się 11 maja 1972 roku w Bogocie. Swój pierwszy instrument muzyczny otrzymał od ojca, który zakochany w rytmach meksykańskich, z myślą o nauce syna, podarował mu gitarę akustyczną. Jednak, wbrew intencjom taty, to nie muzyka mariachich pochłonęła młodegoKolumbijczyka. Od samego początku jego największe muzyczne zainteresowania budził blues i jazz. Do Polski sprowadziła go miłość, a dokładniej – dziewczyna o imieniu Anita, którą poznał koncertując z zespołem K-YO reggae band . Śląskiej publiczności Edi znany jest głównie jako twórca zespołu EDI SANCHEZ BAND, grającego tradycyjną muzykę latynoamerykańską.

Czego można życzyć Marinie? Może… aby jej jeszcze sporo wody upłynęło w Kanale Gliwickim…

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl