Śląskie Trendy

Dziecko – mały profesor. Uniwersytety dziecięce

Trwają zapisy do Uniwersytetów Dziecięcych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej Dlaczego wulkany wybuchają? Co tak naprawdę jedzą mięsożerne rośliny? Czy Calineczka może być silniejsza od Pudziana? I po co Polsce wojsko? Chcesz poznać odpowiedzi – przyjdź na studia dla najmłodszych. Aby zgłębiać tajniki nauki nie musisz nawet umieć pisać!

Zapraszamy do Uniwersytetów Dziecięcych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, w których indeksy studenckie otrzymują wszystkie dzieci ciekawe świata, chcące spotkać znanych ludzi, lubiące wspólną zabawę.

Właśnie trwa rekrutacja na nowy rok akademicki 2014/2015 do Uniwersytetów Dziecięcych dla dzieci w wieku 6-12. Uniwersytety dla najmłodszych studentów działają już w Dąbrowie Górniczej, Siemianowicach Śląskich, Świętochłowicach, Łazach, Zawierciu, Ogrodzieńcu, Bobrownikach, Żywcu, Cieszynie, Olkuszu i Czeladzi.

Dlaczego warto zapisać dziecko na Uniwersytet?

Uniwersytet Dziecięcy to:
– nauka przez zabawę,
– wykłady prowadzone raz w miesiącu w soboty, przygotowane specjalnie dla dzieci przez najlepszych wykładowców (profesorowie, doktorzy, prawnicy, policjanci, pasjonaci nauki),
– ciekawe i rozwijające warsztaty fakultatywne,
– dla każdego studenta indeks i dyplom i ukończenia,
– nauka samodzielności i odpowiedzialności.

Jak zapisać dziecko?
– należy wejść na stronę internetową www.wsb.edu.pl/ud, znaleźć interesujący nas Uniwersytet Dziecięcy i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Serdecznie zapraszamy. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Masz więcej pytań? Zadzwoń do nas: 32/ 295 93 15

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl