Śląskie Trendy

Dużo nowości na jesień i zimę w Coccodrillo

Jak co roku Coccodrillo, którego sklep zlokalizowany jest w gliwickiej Europie Centralnej, na jesień i zimę przygotowało wyjątkową i niepowtarzalną ofertę. Na jesień szczególnie polecamy gustowne bluzy i kurtki, dobrze skrojone spodnie i spódniczki. Na uwagę  zasługują także sweterki, kamizelki oraz czapeczki i inne ciepłe dodatki, jak szaliki oraz rękawiczki. Ubranka odznaczają się nowatorskim wzornictwem i ciekawą kolorystyką, pasującą do pory roku. Starannie przygotowaliśmy nasze projekty, by spodobały się zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. Tradycyjnie zadbaliśmy, by każdy mógł wybrać coś dla siebie. Przygotowani jesteśmy więc na każdą okazję: początek roku szkolnego, przyjęcia urodzinowe, spacery w parku i zabawę na deszczu. Na specjalne okazje Coccodrillo przygotowało eleganckie sukienki, bluzeczki i płaszcze.

Zarówno na jesień, jak i zimę polecamy wysokiej jakości bieliznę, wykonaną w 100% z bawełny. Nie tylko ochroni przed chłodem, ale także zapewni duży komfort i wygodę. Podobnie jak inne ubranka Coccodrillo, także i bielizna oprócz wysokiej funkcjonalności po prostu cieszy oko.

Gdy spadnie śnieg i zrobi się naprawdę chłodno, idealne okażą się nasze kurtki i kombinezony. Są przede wszystkim wodoodporne, ciepłe i oddychające. Dzieci nie spocą się w nich w trakcie zabawy na śniegu. Przed trudnymi warunkami pogodowymi chronią także specjalnie przygotowane stroje narciarskie, doskonałe również do zabawy na snowboardzie. Materiały, z jakich zostały wykonane, są wyjątkowo wodoodporne i przepuszczające powietrze. Zapewniają też dużą swobodę i doskonale nadają się do uprawiania sportu. Nasze stroje zimowe wyróżniają się intrygującą kolorystyką i nowoczesnym wzornictwem. Funkcjonalność, wygoda, wysokiej jakości wzornictwo i dużo nowości – to zalety najnowszej kolekcji Coccodrillo, które warto sprawdzić!

Odzież marki Coccodrillo skierowana jest dla dzieci od 0 do 14 lat. W swojej ofercie posiada: odzież, bieliznę, czapki, szale, rękawiczki, skarpetki, rajstopy oraz obuwie.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl